Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezdek kicsúszni az időből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kicsúszni az időből? Mikor kéne házasodni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Eddig mindig úgy éreztem, hogy nagyon fiatal vagyok még, de mióta megtudtam, hogy a bátyámnak babája lesz (2 évvel idősebb nálam), mindig csak azon gondolkozom, hogy én már kicsúsztam az időből...


Ti mennyi idősen kezdtetek el randizgatni a későbbi feleségetekkel, férjetekkel? Mennyi idősen házasodtatok meg? Mennyi idősek voltatok, mikor gyereket vállaltatok?



2022. jún. 11. 10:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
25 éves vagyok, voltak már komoly kapcsolataim, egy pasi megkérte a kezem, de nemet mondtam. Én nem érzem, hogy bármiről lecsúsztam volna, nem verseny. Ha 38 lennék, lehet ezt érezném. De most.. bőven ráérek. Te is. Persze, tehetsz a dolgokért, nem mondom. Járj el randizni, meg fejlessz önismeretet stb. De elkésve semmiképpen sem vagy.
2022. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Én 28, a feleségem 25 éves volt amikor megismerkedtünk. 3 évvel később született az első gyerekünk. Nekem mindig az volt a fejemben, hogy a szüleim elég későn vállaltak engem, 35 és 33 évesek voltak (a húgom esetén pedig még két évvel idősebbek) és én korábban szerettem volna tőlük szülővé válni. Viszont ehhez el is kell kezdeni időben tenni érte, mert ha tegyük fel megtalálod most a tökéletes embert, akkor is jellemzően 2-3 év eltelik, mire valószínűleg gyereket vállaltok.
2022. jún. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen még nyilván nem csúsztál ki semmiből. Nekem ok eszembe sem volt.


Illetve én ideálisan 30-ra gondoltam, hogy majd akkor.. most 31 vagyok, és jövőre lehet szó róla, tehát 32 évesen.


Azonban ha bármi olyan történik, hogy esetleg szétmegyünk valami miatt, mert az életben semmi sem biztos, akkor ahogy írták, sajnos tolódik kb 2-3 évvel a dolog. Tervezni érdemes, és kell is. A másik faktor hogy kinek hogy alakul az élete. En már mostanra megértem rá, de pl új a munkahely, anyagi körülmények a saját lakás végett sajnos kicsit most későbbre tolódik, mint ideálisan terveztem volna.

31N

2022. jún. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
*Nekem -akkor még- eszembe sem volt.
2022. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%

A huszinéves házasságok 30 felett vegzodnek valással.

Jo ez az idozites mert 30 évesen még esélyed van ujraépiteni az eleted és még vonzo maradsz.


Altalaban 10 évet jo számolni hogy 10 év muova kell ujra tarsat keresbi.

2022. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
Ne viccelj- negyven felett valakinek nehéz már teherbe esni, valakinek nem. De ha belegondoslz még szűsz 20 év múlva, mikor majdnem kétszer ennyi idős leszel, is lehetséges családot alapitani. Pláne ha addig fejlődik az orvostudomány ezen része.
2022. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

6 vagyok, elnézést az elirásért : szűk húsz év múlva

Szóval valakinek negyven felett is megy a spontán teherbeesés, valakinek nem , de orvosi segitséget is lehet ám kérni

2022. jún. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
25 évesen még azon goldolkodj, hogy alapokat teremts az élethez.
2022. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
8. Akkor mit csinál valaki 18-25 éves kora közt? 🤔 Vagy az a "kiélés" ideje?
2022. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs még párkapcsolatod sem, teljesen felesleges ezen gondolkozni. Bőven ráérsz, és lehet nem is a következő kapcsolatod fog házassággal végződni, hanem a sokadik.
2022. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!