Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezdek kicsúszni az időből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek kicsúszni az időből? Mikor kéne házasodni?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Eddig mindig úgy éreztem, hogy nagyon fiatal vagyok még, de mióta megtudtam, hogy a bátyámnak babája lesz (2 évvel idősebb nálam), mindig csak azon gondolkozom, hogy én már kicsúsztam az időből...


Ti mennyi idősen kezdtetek el randizgatni a későbbi feleségetekkel, férjetekkel? Mennyi idősen házasodtatok meg? Mennyi idősek voltatok, mikor gyereket vállaltatok?



2022. jún. 11. 10:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

16. "Mikor élje ki magát, ha nem fiatalon?"


Az a téves elképzelés, hogy a kiélésre mindenkinek szüksége van és ez valami olyan alapvető dolog, mint az oxigén vagy mint hogy normális családban nőj fel.

2022. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
19, hát a gyereknevelés akkora macera, hogy azt félig-meddig nem lehet akarni, csak teljes mellszélességgel.
2022. jún. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva sem csúsztál ki az időből.
2022. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
74%

Azért nálam ahogy beütött a 30, eléggé felerősödött az utód gondozás ösztön vagy mi.


Tehát egyre kevésbé számít a karrierem, (elmúlt években ezt építettem btw), sokkal több értelmet látom abban, hogy lehessen gyerekem, és vele tudjak foglalkozni, feltöltése a napjaimat ha hazajövök. Már nem érdekel az ilyen olyan pozi, eszméletlenül letojom az összes céges maszlagot, láttam és tapasztaltam eleget.


Szóval szívből tudnék már örülni és jobb értelmet látnám ha gondolkodhat el egy csemetéről aki az életem része lehet innentől. ( nyilván az eleje nem olyan jó móka, tudom tudom, a húgom és köztem 12 év van, vmennyire öt is nevettem én is…) de jó volna úgy hazajönni hogy gyerekre…


Szóval BELÜLRŐL megváltoztak a prioritások, a belső ösztön, mit szeretnék, mire vágyom. Én kicsit felek majd tőle m, hogy ne toljam mostmár túl sokáig, mert szelet nagy rendező, és 35 felett már nem mindenki tud olyan könnyen teherbe esni, nekem is jött elő bajom 30-tól.


Nem tudom hanyadik, 31N voltam.

2022. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
84%
27 éves voltam, mikor összejöttünk a férjemmel,29, amikor összeházasodtunk. Most 38 vagyok. Gyerekünk nincs és nem is lesz, mert nem szeretnénk. Nem vagy elkésve semmivel.
2022. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
25,6 évesen megisermkedtem a gyerekem apjával ( bár ne is ismerném), vele 6 évig voltam együtt, nem vett el. 28 évesen született a gyerekem. Majd most 32 évesen férjhez mentem. Felesleges bármit is tervezni, az élet nagy rendező.
2022. jún. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Senior Séf ***** válasza:
100%
Házasodni akkor "kell", amikor olyan pasira lelsz, aki nélkül nem tudsz élni. Ha nem így teszel, óhatatlanul bukta lesz a vége.
2022. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
#27-tel értek egyet. 32 évesen mentem férjhez a 4.férfihez, aki megkérte a kezem. Olyanhoz kell hozzámenni, akivel többb vagy és igazi pár mindenben.
2022. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!