Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságok nagyrészében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságok nagyrészében tényleg hulladék a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok, még sosem voltam házas, de amiket hallok idősebb kollégáktól, rokonoktól a házaséletről nagy többségében negatív. Igazából többnyire azok elégedettek a szexuális életükkel, akik szeretőt tartanak vagy elváltak és friss kapcsolatban vannak. A neten is rengeteg ilyesmit lehet olvasni, hogy sok házaspár hónapokig nem fekszik le egymással. Persze sok minden közben jön főleg, ha gyerekek születnek vagy stresszesebb élethelyzet van, de ez úgyis meglepő. Bár ha nincs is rá igényük, de akkor meg nem dugnának félre, szóval itt valami elcsúszik. Miért van ez?

2022. júl. 6. 20:53
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy szerelemből házasodni alapvetően új dolog. a 20. század előtt nem nagyon volt jellemző. Talán pont ez okozza ezt a sok válást, hogy túl magasak az elvárások a házassággal szemben és tapasztalatok alapján az is elég törvényszerű, hogy az ember élete során találkozni fog olyan harmadik személlyel, aki vonzóbb számára, mint az éppen aktuális házastársa. Ilyenkor meg kérdés mi lesz, elég sok irodalmi mű meg film dolgozta fel ezt a témát.
2022. júl. 8. 10:25
 22/39 anonim ***** válasza:
0%
20. Szerintem babavàró, 18-as nem tudja eldönteni és mindent hibáztat...
2022. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Új dolog szerelemből aha

2022-ben

Egy ember életében a norma nem a középkortól indul Nekem evidencia hogy az osszeillésen túl kell szerelem, vonzalom a hazassaghoz és nem apám adott oda valakinek, pedig 45 vagyok...

2022. júl. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
71%
23. Nagyon szuper, végre valaki egyetért velünk is. :)
2022. júl. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
30%

19.


“Mi nem most szeretnénk, mivel mindenkinek van még sulija, stb. Miért baj az ha valaki megtalálta azt akivel együtt szeretne maradni? Egyébként is, ez egy papír.”

Igen egy Mi nem most szeretnénk, mivel mindenkinek van még sulija, stb. Miért baj az ha valaki megtalálta azt akivel együtt szeretne maradni? Egyébként is, ez egy papír.”


Igen az csak egy papir, váláskor viszont fájni fog hogy van az a papir.


“A másik dolog.. a babavárótól ilyen nagy a válási arány, nem a normális hàzasodások miatt! Kérlek ezt a kettőt vedd külön..”


Ő… nem a magas válási arány egyrészt folyamatos, a rendszerváltás ota végig 50% felett volt.

Másrészt sok oka van neki.

A megfontolatlan csak a szerelem miatt házasodás csak az egyik.

csok, babaváró…stb

Az emberek lustasága.

Csoroság.

Társadalmi nyomásra gyerekvállalás.

És még lehet folytatni.



“Ja és, team Max :P”

😭 leclerc akkor is jobb csak a hülye olaszok nem akarnak nyerni.

2022. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
30%

20,22

🤦

Huuuu bmeg


Hol mondtam én hogy csak egy ok van?

Különben is most ti tényleg tagadjátok azt hogy van válás?

Vagy mi van?

2022. júl. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Na jólvan :(


Az a baj, amit gondolok, az nem férne ide ki.


Az országban az emberi sűrűséghez vett válások oka sok minden lehet, de nem csak ezek.


- politikai körülmények

- munkahelyi körülmények

- anyagi helyzet

- családi problémák

- függőségek


Ez csak 5 a száz közül...

2022. júl. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
30%

27. Hol mondtam én hogy csak ezek?

Szándékosan nem akarod érteni amit mondok?

Vagy szerinted minek van ott hogy lehet folytatni?

2022. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28. Leclerc, légyszi.


Csak nem mindenki a te véleményed van, ennyi. Értem mit akarsz mondani. Esetlegesen ért egy csalódás hogy ennyire mindenképp ellene vagy? Aki olyan, had bassza el az életét, ennyi. Téged miért érdekel ki válik és ki nem?

2022. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjuk látom nem akarod érteni. :(
2022. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!