Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságok nagyrészében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságok nagyrészében tényleg hulladék a szexuális élet?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok, még sosem voltam házas, de amiket hallok idősebb kollégáktól, rokonoktól a házaséletről nagy többségében negatív. Igazából többnyire azok elégedettek a szexuális életükkel, akik szeretőt tartanak vagy elváltak és friss kapcsolatban vannak. A neten is rengeteg ilyesmit lehet olvasni, hogy sok házaspár hónapokig nem fekszik le egymással. Persze sok minden közben jön főleg, ha gyerekek születnek vagy stresszesebb élethelyzet van, de ez úgyis meglepő. Bár ha nincs is rá igényük, de akkor meg nem dugnának félre, szóval itt valami elcsúszik. Miért van ez?

2022. júl. 6. 20:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
30. De, értem, de olyan önfejű vagy hogy nem érted meg, nem csak ez létezik, amit te gondolsz, hiába írtad hogy dehogynem... :(
2022. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

31. Én nem mondtam hogy nem létezik.

Azt mondom hogy adott ~60% válás meg legalább a maradék fele válás nélkül is rossz kapcsolat egy idő után. Csak a gyerek vagy a lakáshitel vagy ezer más dolog miatt kényszerböl együtt maradnak. Nagyon kellemes lehet annak aki a maradék 20%hoz tartozik, de ők a kissebség.

2022. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
32. Veled mi a helyzet?:)
2022. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
33. Köszi de nem.
2022. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
53%

Aha, szóval te sem vagy tökéletes társ, de mindenki más is szar :D


Mesélj még.. :(

2022. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
50%
Tessék! 🍪
2022. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Nem, köszi, maradok a gyümölcsnél...
2022. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk jó a szex, mindig is vonzódtunk egymáshoz fizikálisan. Más részről, meg szellemileg is úgy érzem, hogy hasonlóak vagyunk. Nincsenek anyagi gondjaink sem.

Ennek ellenére is sok problémán dolgozunk, vannak rossz napok, van féltékenykedés, van amikor úgy felhúzzuk egymást, hogy inkább nem beszélünk egy fél napig, mielőtt olyanokat mondanánk, amit nem gondolunk komolyan.

Őszintén nem lehet a jót élvezni a rossz nélkül, ez volt az utóbbi pár évem “nagy felfedezése”. Minél inkább meglett minden, minél közelebb volt minden a vágyott tökéleteshez, annál boldogtalanabbak lettünk. Folyamatosan keverni kell az állóvizet, kihívásokat célokat kitűzni, hajszolni valamit, mert különben megkeserednek a dolgok. Ez a házasságra is vonatkozik, csak ott közösen kell, az kovácsol össze.

Más felől meg amit írtak előttem, nem az első adandó alkalommal kell házasodni, hanem amikor tényleg úgy érzed, hogy ő az igazi.

2022. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

38. Teljesen egyetértek. Ezek bölcs gondolatok. :)


Nincsen kapcsolat tányércsörgés nélkül.


Két gyémánt csiszolódik. :)

2022. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!