Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy baj az, hogy nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Megcsalt a férjem, akkor el játszottam a sértődöttet, de igazából nem vált ki belőlem semmilyen érzést, ha eszembe jut az eset.

Nagyon érzékeny vagyok, minden más téren, ez viszont nem érdekel.

Titokban arra vágyom, hogy hátha talál valaki komolyat magának és beadja a válópert.

Én hiába mondtam neki, zsarol, fenyeget így nem merek elválni. Nekem millió okom van a megcsalásán kívül....

Úgy érzem hogy képes lennék szeretni, szerelmes lenni, annyira szeretnék kiszabadulni. És annyira szeretném hogy valaki emberszámba vegyen. Van esély hogy valakibe beleszeressen és elhagyjon végre?



2022. júl. 12. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ez engedélye a valláshoz, sem a belegyezése, csak sok erő és neki indulnod.
2022. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
A bíróságra nem engednek be csak úgy mindenkit hiszékeny virágom.
2022. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha beviszi a rokonokat téged mocskolni, azzal csak a te malmodra hajtja a vizet. Hidd el, a bíróságon nem hülyék, sok ilyen vadbarmot láttak már.

Egyszerűen csak add be a papirokat es kesz.

2022. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Mindenki azt írja hogy el kell válni. De senki olyan nem ír, aki volt ilyen helyzetben és sikerült elválnia. Aki nem volt benne ilyenben az nem tudja.

És se ronda nem vagyok, se ostoba, se szerencsétlen, egyszerűen csak félek.

2022. júl. 12. 13:03
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

De én igen. 13-as vagyok. De nem arról szólt a kerdésed, hogy sorstársak irjanak.

Nekem elszedte a pénzem, becsmérelt, kiröhögött, egy rakás szarnak éreztem magam. Amikor megmondtam, hogy el akarok válni, nevetett és elmagyarázta, hogy a mi kapcsolatunk remek. Aztán mikor megértette, hogy komolyan gondolom, előadta a nagyhalált, zokogott, őrjöngött, rokonait hívogatta. Én elmentem dolgozni, zárat cseréltetett az ajtón és elment az anyjához. Nekem újra zarat kellett cseréltetnem este 9-kor. Utána még majdnem egy hónapig vele kellett élnem, mert a kauciót össze kellett szednem. Hozta az ajándékokat es ordított felváltva. Meg akart erőszakolni. Volt, hogy arra ébredtem, hogy azzal próbálkozik. Átmentem a másik szobába. Én addigra annyira kétségbe voltam esve, hogy semmi nem érdekelt, és tudtam, hogy annyi esze van, hogy ne bántson, mert megyek felvetetni a látleletet. Elmentem albérletbe egy szál bugyival kb, másnapra kipakolta a közös lakást, elvitt mindent, laptop, tévé, bútorok. Az anyjához. Eladtuk a lakást, mentünk ügyvédhez, de akkor már vigyáztam, hogy soha ne legyek vele kettesben. Adóssággal kerültem ki ebből a hazasságból, iszonyú sok mínusszal, mert a házasságunk alatt is rajtam élősködött, de elmondhatatlan volt az eufória, amikor végre megszabadultam tőle. Megérte. Ez 9 éve volt, azóta van engem szerető, normalis férjem és gyerekem.

2022. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

#14

Attól, hogy màsnak hasonló körülmények között sikerült elválnia, az rajtad semennyire sem fog segíteni. Nincs teljesen két egyforma helyzet.

Itt egyedül a te akaratod, kitartásod kell a vàláshoz, és a jelek szerint ez abszolút nincs meg. Így meg csak ülhetsz a monitor előtt az idők végezetéig, és közben szórhatod a hamut a fejedre miközben sóhajtozol, meg sajnálod, sajnáltatod magad a gyakorisakkal. Aki valóban válni akar, az mindent elkövet, hogy megtegye. Ebbe nem tartozik bele a gyakorin való sírás, meg a mindenre kifogás keresés.

2022. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
nane.hu - vegyed fel velük a kapcsolatot
2022. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

#17

Szerinted majd felveszi velük a kapcsolatot? Dehogyis....az neki már nagyon bonyolult lenne rengeteg plusz energiát igényelne tőle. Csak hasonló történetek olvasgatása miatt jött ide, hogy attól majd vele csoda történik minden saját erőfeszítés nélkül.

2022. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%

#12,

ezt a tévhitet kitől hallottad, hogy a bíróságra nem engednek be csak úgy akárkit?

Ez csak a zártkörű tárgyalásokra igaz. Ha nem zártkörű, akkor bárki bemehet HALLGATÓSÁGNAK. Ha már egyszer bent volt, akkor az esetleges későbbieken nem lehet tanúként beidéztetni.

Nem vagyok jogász, de munkakörömből adódóan gyakran jártam bíróságra, az államot képviselve. Egyik tárgyalás esetében bő 200 km-ről egy autóbusz hozta az ügyvédjüket, a felperest és a hallgatóságot, miközben a bíró által odarendelt kért bírósági rendőr biztosította a rendet. Volt, amikor kolleganőm jött velem a tárgyalásra, mert érdekelte őt a tárgyalás menete és végkifejlete.

2022. júl. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

Szia! Hasonló házasságban élek. 10 év után jöttem rá,hogy a férjem nárcisztikus. Megnéztem sok videót, elolvastam ebben a témában rengeteg pszichológiai tanulmányt. Kettő lehetőséged van:

1.) Szépen ,lassan,csendben megtervezed a lelépésedet (ehhez kell pénz, bátorító család) és távolról elválsz.

2.) Manipulálod. Mivel én az elsőt MÉG nem tudom kivitelezni és szerencsémre nem agresszív a férjem így csak unalmassá tettem magam számára. Kell még pár év,hogy kilépjek. Addig elvagyunk. Szex már nincs :)

2022. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!