Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagy baj az, hogy nem érzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj az, hogy nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Megcsalt a férjem, akkor el játszottam a sértődöttet, de igazából nem vált ki belőlem semmilyen érzést, ha eszembe jut az eset.

Nagyon érzékeny vagyok, minden más téren, ez viszont nem érdekel.

Titokban arra vágyom, hogy hátha talál valaki komolyat magának és beadja a válópert.

Én hiába mondtam neki, zsarol, fenyeget így nem merek elválni. Nekem millió okom van a megcsalásán kívül....

Úgy érzem hogy képes lennék szeretni, szerelmes lenni, annyira szeretnék kiszabadulni. És annyira szeretném hogy valaki emberszámba vegyen. Van esély hogy valakibe beleszeressen és elhagyjon végre?



2022. júl. 12. 00:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én most szépen lassan tervezgetem a jövőnket a lányommal.

Még már nem vagyok vele úgy. Lehet hogy emiatt ő fogja beadni a válópert. De ez nem bosszú a részemről, egyáltalán nem tudnék vele lenni.

2022. júl. 13. 10:33
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

10 - "Ő nem válni akar hanem zsarolással megtartani."

Te pedig válni akarsz, és nem engedsz a zsarolásnak.

Nincs mire várnod, elfut az életed.

2022. júl. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 gyurlaci ***** válasza:
37%

"Még már nem vagyok vele úgy."

Szerintem ő járt jól. :-))))))

2022. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!