Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelem és szeretet mentes házasság már "kuka", igaz? Kb egy éve semmit sem érzek iránta. Ugyanis nagyon sokszor megbántott, csúnyán, kiabálva beszélt velem. És azt is rám fogja hogy miattam. Semmit sem ismer be ha az ő hibája.

Figyelt kérdés
Szerinte minden a másik hibája. Semmit sem lehet vele megbeszélni. Ha a hibáiról, problémákról van szó, egyből kiabál, morog. Van 2 kicsi gyerek is, kicsit keveset keresek,ezért várok még a költözéssel,válással. Arra gondoltam hogy egyszer velem lesznek a gyerekek, egyszer az apjuknál. Kb sosem kér bocsánatot. Ígérgeti hogy nem fog kiabálni,de persze csak maximum pár napig, egy hétig tartja be. Utána megint valamiért morog vagy kiabál ha nem az van amit ő akar, vagy visszaszólok,kiállok magamért. Régen is ilyen volt, akkor még szerettem, már nem. Ráadásul a szüleimet,mamámat is manipulálja. Elhiszik amiket mond,azt mondják hogy várjak,ne váljak el. Ők is engem hibáztatnak,őt védik. Nekik is rossz a házasságuk, gondolom azért is. Férjem házassága is rossz,ezt látta otthon. Ügyvédnél voltam már . Állítólag szeret,azt mondja de ezek alapján.. Azt mondta hogy nem vihetem el a gyerekeket ha elmegyek.. Tudtok olcsó albérletet ahol nem akadály a 2 gyerek, bútorozott? Város megjelöléssel írok.Üzenetben írok ha érdekel. Rokonok miatt nem akarom kiírni a várost. Köszi
2022. ápr. 26. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem viheted sehova a gyerekeket. Azt majd a birosag eldonti es hatarozatot hoz rola, amennyiben ugy latja. Nem szokta ugy latni, ha nincsenek eletveszelyben a gyerekek. Sose hidd el, amit a sertett fel allit.
2022. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Múltkor mondtam a szüleimnek, mamámnak hogy pl milyen hülyeségek, semmi miatt kiabált, végre nekem hittek a szüleim. Azt hittem hogy támogatnak. Most találtam albérletet, mondtam hogy holnap elköltözök erre megint engem támadnak. Mit lehetne tenni? Engem néznek hülyének.
2022. máj. 4. 14:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Most sajat magaddal foglalkozz, a sajat eletedet szervezd meg. A velemenyuket meg tartsak meg maguknak. Te tudod, hogy neked mi a jo.
2022. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!