Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez normalis dolog? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis dolog? Vagy tenyleg en vagyok nem normalis?

Figyelt kérdés
Ferjemmel beadtuk a valast mindent. Most meg is ugy dontottunk megprobaljuk ujra,csak ott a gyerek ,rengeteg hitel,es valami erzes meg csak ott van. A ferjem szeret,en annyira nem ot,de bennem van az az erzes,hogy volt neki valakije es feltekeny vagyok. Nekem is volt valakim ezalatt az ido alatt akivel komoly erzelmek alakultak ki ilyeneket sosem ereztem. A ferfi is belem szeretett,de par napja elmondtam neki,hogy ujra szeretnem probalni a ferjemmel,es azota irkal,hogy a ferjem ujra tonkre fog tenni stb. Szerintetek neki higyjek vagy a sajat megerzeseimnek? Hogy most tenyleg megvaltozik a ferjem. (Agressziv volt es sokat hazudott nekem) tudom en is egy szemet vagyok,de nem tehetek az erzeseimrol. Hianyzik a regi eletem.
2022. aug. 4. 09:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog változni, max ideig óráig, után rosszabb lesz, mint előtte. MOst majd nyeregbe érzi magát, na mert meggondoltad magad, úgy sem mersz elválni.

"a multat a hazat " Ha a vagyon és a tárgyak fontosabbak, mint, hogy boldog légy, akkor maradj. Ebből normális házasság nem lesz, ha eddig nem volt. Mitől lenne?

2022. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!