Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feltétlen csak olyan házasságb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltétlen csak olyan házasságban alakulhat érzelem harmadik fél iránt, ahol valami gond van? Ahol minimum valami hiányzik a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

Az nem lehet, hogy a házassággal minden rendben, csak egyszerűen több ember iránt is képes érzelmeket táplálni az ember?

Természetesen ilyen esetben nem egyformákat, egyformán mélyeket, de érzelmeket.

Tapasztalatok?


2022. aug. 18. 09:57
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

Én mint volt szerető írok.

Korábban is megkörnyékeztek nős férfiak de mindig elküldtem őket, kivéve egyszer. Tényleg egymásba szerettünk.

A férfi azt mondta, hogy esze ágában nem lett volna udvarolni nekem, ha itthon nem is tökéletes de legalább jó lett volna a kapcsolat.

Nem csak a szex, maga az intimitás, egy ölelés sem volt már 2 éve náluk. Egy ideig próbált beszélni a feleségével róla, azaz évekig. Semmi nem változott.

Véget ért mert a gyerekek miatt nem hagyná el a nőt. Én meg nem is akartam, hogy miattam tegye.

2022. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%

így van! ezért is utálom, mikor gyk-n állandóan azt böfögik, h. a pasi, ha félrelép, csak dugni akar! ezzel végül is egy ösztönlénnyé silányítják, dehumanizálják, akinek se szíve, se agya, se lelke, csak faxa van, és semmi mást nem akarhat az élettől meg egy nőtől, mint baxni.


egy férfinek is lehet igénye az intimitásra, ami nem a szexről szól, hanem meghittségről, romantikáról, szeretetről, odafordulásról, intellektuális beszélgetésekről, valamiről, ami túlmutat a testiségen.

vaginát otthon is kap!


a legtöbben sztem azért mennek félre, mert egyéb dolgokat nem kapnak meg.

2022. aug. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
19-es, mik azok egyénen túlmutató társadalmi erők?
2022. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
*azok az
2022. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nincsenek érzelmek a párunk felé, nincs tisztelet sem, akkor alakulhat ki más iránt érzelem és vonzalom, illetve ebben az esetben van megcsalás is. Egyébként nem.
2022. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
25 * ja és persze ott van ilyesmi ahol nincs gerinc sem. De ez egyértelmű.
2022. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
79%

23

például az infláció, a rezsiár-növekedés, a szomszédos háború, a covid, a bizonytalan munkaerőpiaci helyzet...

ezek mind-mind hatnak arra, merrefelé fut ki egy kapcsolat!


ha a ffi elválik, gyakran földönfutóvá válik, a nőnél marad a gyerek, fizetheti a tartásdíjat, vagy ha megosztoznak rajta (a lakásáron), abból a megnövekedett ingatlanárak miatt nem futja saját új lakásra, csak albira, de arra is nehezen.


ezeket az ember mind mérlegeli.


rengeteg tényező hat egy kapcsolat alakulására, különösen a késő modern kapitalizmus, a neoliberális gazdaság kemény világában...

2022. aug. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

22. Az nem igazolja a megcsalást, hogy az ember otthon nem kap meg valamit. Ez csak egy olcsó szar kifogás.

Nem az a baj, hogy adott esetben: egy férfi- is vágyik intimitásra, törődésre. Az a gerinctelenség, hogy ezt másnál keresi addig, ameddig párkapcsolatban/házasságban él, a párja háta mögött!!!!!

A megcsalás a gyáva férgek eszköze a menekülésre. Ha otthon valami nem oké, valamit nem kapsz meg, elhanyagolva érzed magad, nincs szex stb stb, leültök és megbeszélitek otthon, hogy mi a helyzet és mi lehet a megoldás a problémákra.

Ha pedig nem juttok megoldásra, akkor pedig tisztességesen szakítani kell(lene), és majd utána mással kezdeni.

Nőkre is természetesen ugyanúgy vonatkozik ez.

2022. aug. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
39%

28


ja, de te annyira hót naivan fogod ezt fel, h. nem tudom sírjak v. röhögjek.

ha ez olyan könnyen úgy működne, ahogy írod, ezen a földgolyón mindenki nagyon boldog és elégedett lenne...

az ember ennél bonyolultabb és gyarlóbb lény, maga a szerelem is komplikáltabb, meg úgy az egész élet!

kb. disney-mesén nevelkedett kiscsajok gondolkodnak csak így, de nem olyanok, akik az életben mozognak.


a világ nem ilyen fekete-fehér...

2022. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megélni azzal az eggyel minden szinten a kapcsolatot, akkor hiányod támad. Egy beton biztos kapcsolatban eszed ágában sincs kitekintgetni. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy a lelki összetartozásnak kell mindennél erősebbnek lenni.
2022. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!