Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nő vagy férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nő vagy férfiként gyakran van, hogy plátói szerelembe estek?

Figyelt kérdés

Szóval, hogy csak úgy van valaki, aki számotokra érdekes, de nem tudjátok a másik viszonzza e felétek ugyanezt.


De komoly dolog úgysem sülhet ki belőle.


2022. aug. 30. 22:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 Csak kivárni lehet, hogy elmúljon :(
2022. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
10. Lefoglalod magad agyilag. Olyan munkát vagy hobbit végzel, hogy nagyon agyalós legyen, így nem tudsz a háttérben másra gondolni magadban. Így is eszedbe fog jutni, de kevesebb ideig. Szóval napi 12 óra helyett csak napi 3 órád megy el erre. Így talán lassan le tudod építeni magadban.
2022. szept. 17. 09:03
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Jajj..., hát nekem ez sem vált be. Simán, bármit csináltam, bármivel foglalkoztam, beszélgettem, olvastam, néztem, csináltam, dolgoztam...a háttérben folyamat ott volt az agyamban.
2022. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13. Akkor nem elég nehéz téma az agyadnak. Pont azt mondom, hogy találj valami olyat, ami mellett lehetetlen közben másra gondolni, mert annyira koncentrálni kell. De tudom nem egyszerű ilyet találni.
2022. szept. 17. 18:37
 15/20 anonim ***** válasza:
46%
10-es vagyok. Köszi a tanácsot. Ezt igyekszem tenni.
2022. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ha feljön az érzés akkor azonnal töröld, és ne menj bele, másképp csak táplálod azt az érzelmet, ami nem kölcsönös, vagy ha igen, de nincs happy end belőle..
2022. szept. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Őszintén szeretem a férjem.

Amit a masik iránt érzek, az inkabb sajnálat. Mert kedvelem, mint barátot, nagyon is. De ambivalensek most az érzeseim iránta, mert egyrészt dühít, hogy miért kellett neki éppen belém, szeretnie, hisz boldog a hazasságom. Ő pedig szingli... Irigy?! Másrészt pedig, baráti érzéseim miatt nagyon sajnálom. De mi van, ha csak hiúsagból túlgondolom az érzéseit. És hiúságból ég folyamatosan a szívem azóta, hogy tudtomra adta az érzéseit? De mégis, mit gondolt?! Hogy majd kiszeretek a férjemből és elválok, vagy elmegyek vele, és akkor majd hazudoznék a drága szerető férjemnek? Ugrok arra, ha valaki bántja a párom. Most csábítjék a feleségét eppen... Harmadrészt pedig nem akarom elveszíteni. Nagyon fájok.

2022. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

10-es


Próbáltam vele ritkítani a kommunikációt, de nem jött be, es annyira feltűnően sem akartam nem valaszolni, nehogy olaj legyen a tűzre. Őrület, hiszen, szerintem, azért szeretett belém, mert jellemes, hűséges vagyok. Tényleg nem tudom hogyan kezeljem a helyzetet..

2022. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Gondold végig, hogy ha mindezt nem hozza valamilyen formában tudtodra, akkor nem éreznél e másképp. Ha ő nem lépi át azt a határt, akkor is megfogalmazódik e benned ez az iránta érzett dolog.


Arra gondolok, hogy az embernek valamilyen szinten imponáló, hogy el tud valakit csábítani. Jó érzés ez a "tudok hódítani". Ez szerintem be tud indítani olyan érzéseket, amik ha nem kapsz ilyen visszajelzést, talán fel sem merül benned.


A másik, hogy ok, szereted a férjed. De talán érdemes lenne valamin változtatni, pl menjetek olyan programokra amikre már rég nem, vagy valami újat találjatok ki. Az, hogy így felkeltette valaki az érdeklődésedet annak is a jele, hogy valamiben több figyelemre vágysz.

2022. szept. 26. 06:24
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves 19. Köszi. <3
2022. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!