Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Le lehet olyan mellett élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet olyan mellett élni egy egész életet, akit nem szeretek, de neki én vagyok az első nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 15:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Mit érzel iránta? Milyen a kapcsolat? Működik a szex? Megadsz neki mindent? Mik a közös céljaitok?
2022. szept. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
IGEN! Vannak barátnoim akik olyanok mellett vannak évtizede is akit nem szeretnek de joferjjocsaládapa styl.
2022. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Le lehet, de mi értelme. Én nem szeretem a langyosvizet.
2022. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Én már azt sem értem, ha valakit nem szeretek akkor miért vagyok vele?

Bár manapság jó sokan így vannak, főleg anyagi vagy szexuális érdekek miatt.

2022. szept. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Első párom és nem voltam biztos magamban, sajnos kilépni meg már nagyon nehéz lenne.
2022. szept. 4. 15:17
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Le élni le élheted,de az nem élet!

Meg gondolj arra,ha még nincs gyereketek,hogy vele vállalnál e családot? Biztos azt kell e a gyerekmek látnia,hogy a szüleik nem szeretik egymást meg hasonlók?

2022. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az évek múltán így kételkedsz, akkor nem!
2022. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Hány évesek vagytok?
2022. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%

Egy életet nem, de hosszú éveket igen. Idő kérdése melyikőtökből mikor bújik elő a jajj de kipróbálnék másokat is és meg is teszi.

Te azért mert szerelem sosem volt, a másik azért mert nem is ismert mást.

Ettől függetlenül szép éveket lehet leélni családdal gyerekekkel élményekkel.

Ha most bizonytalan vagy, az nem jó. Ha megelégszel és jó ez így, akkor vágjatok bele a közös életbe.

Ha mindig mindenkit kiszórunk mert nem az igazi, akkor kereshetjük 500 évig is, de addig meg sajnos nem élünk.

Választhatjuk helyette az unalmas kiégett keresgélős életet is. Az mennyibben jobb?

2022. szept. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
lehet, csak minek
2022. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!