Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Le lehet olyan mellett élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet olyan mellett élni egy egész életet, akit nem szeretek, de neki én vagyok az első nagy szerelem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 15:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 34, mintaapának való, csak számomra mégsem ő az igazi. A legnagyobb buktató, hogy már felvettük a babavárót.
2022. szept. 4. 15:51
 12/20 anonim ***** válasza:
41%

5-ös Miért lenne nehéz kilépni, és mit jelent, hogy nem szereted?

Némi részlettel sokkal értelmesebb válaszok születnének.

Nagyon nem mindegy, hogy ez egy 5 éves kapcsolat, és a 20-as éveitek elején vagytok, vagy 20 éve együtt. Attól, hogy a szerelem elmúlik, még 1000 más dolog összeköt 2 embert, de ha feszültségekkel teli a kapcsolat, élhetetlen, akkor nem érdemes benne maradni 2 gyerekkel, lakáshitellel sem.

2022. szept. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%

Azt valaki elárulhatná nekem, hogy ezek a dolgok miért mindig a CSOK vagy a babaváró felvétele után derülnek ki?

Esküszöm, nem értem. Amíg alá nem írják a papírokat addig minden ok, de mikor már felvették a hitelt akkor mindent másképp gondolnak, menekülnének a kapcsolatból. És nem a kérdező az egyetlen ilyen. Heti szinten olvasok itt ilyen kérdéseket.

2022. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó: mert így nem kell vállalni a döntés felelősségét. Sodródnak, aztán mondják, hogy azért nem keresnek tovább párt, mert már felvették a hitelt.

Eddig a mondatig azt gondoltam, hogy leírom, hogy velünk hogy volt - nem volt őrületes szenvedély a házasságkötés pillanatában, de ezzel az infoval együtt én is azt gondolom, hogy ez gáz. A hitel miatt együtt lenni, nem saját döntés alapján nem végződhet jól egyszerűen.

2022. szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Elárulom, neki már sokadik nagy szerelem, de az ilyenek mint te nem becsülik eléggé!
2022. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%

A jó Isten áldjon meg! 25 éves vagy. Mi a fszt keresel egy olyan ember mellett, akit nem szeretsz?

A babaváróval nem tudom mit lehet tenni. nem lehet visszamondani? Nincs az a pénz, ami miatt megéri tönkr etenni az életed.

2022. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
15# Hitel ide vagy oda, én elválnék! Ő nem akar és még mindig teper, akkor gondolom csak szeret!
2022. szept. 4. 17:16
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Azzal mennyiben vagy kisegítve, hogy ő szeret, ha te nem vele tervezel?

Őszintén remélem, hogy gyerek még nincs.

2022. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
52%

Lépj amíg tudsz. Sajnos jobb nem lesz. Az viszont más kérdés, hogy lehet a kövi pároddal is így leszel X év után...


Anno én vagy 2 évig halasztgattam a szakítást, nagyon rossz volt úgy élni, viszont a szakítástól tartottam. Ez volt mint veles. Tök normális csaj, de egyszerűen nem éreztem többnek magam, sőt inkább csak elvett mint adott :/

2022. szept. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a szerelem, a rózsaszín köd, hogy az át tudjon alakulni egy olyan szeretetbe, ami miatt kitartok mellette és jól érzem magam vele. Az első évek lángoló szerelme alapozza ezt meg.
2022. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!