Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális, hogy egy férfit így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy férfit így korlátozzon a felesége?

Figyelt kérdés
A hétvégén volt egy születésnapi buli, az egyik barátom lett 40. Ott volt ugye több ismerőse is. Volt egy tök jófej pasi, ő elvileg az egyik kollégája a haveromnak. Olyan este 11 fele már kezdtünk úgy jól lenni. Erre a felesége odament hozzá így kicsit ölelkeztek, egy csók, aztán a nő egy picit hátralépett és mondta neki, hogy “Szerintem már nem kellene többet innod, mert tudod hogy holnap reggel van dolgunk!” erre a csávó csak annyit mondott, hogy “Igazad van, ez az utolsó söröm” utána a nő megint megölelte, és elkérte a kocsikulcsot, hogy biztonságban legyen nála, meg úgyis ő vezet hazafelé. Persze ezt viszonylag diszkréten intézte a nő, csak ott álltam mellettük. Miért kontrolálja így a férjét? “Ne igyál, add ide a kocsi kulcsot, stb”. Ez szerintem nem normális, és a pasinak ki kellett volna állnia magáért, hogy de igenis ő még inni akar, vagy valami.

2022. szept. 15. 11:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én se engedném a férjemet x sör után vezetni (mondjuk nyilván nem is szeretne) és igen, ha reggel dolgunk van és fel kell kelnie, akkor mértékkel lehet este inni. Ez nem korlátozás.
2022. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok semmit problémát. A feleség kedves volt, a férjet se zavarta a helyzet, csak téged.


"pasinak ki kellett volna állnia magáért, hogy de igenis ő még inni akar"

Már nem akart inni.

2022. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi korlátozás. Nem tudhatod, mi volt a másnapi dolguk, nyilván nem lehet mindent dobni, mert előző nap beivott a férj. Szerintem a nő kedvesen viselkedett, véletlen se bunkón.

Mi is szoktunk beszélgetni ilyesmiről a párommal, és én is elmondom, ha szerintem nem lenne jó ötlet belelendülni, mert utána x idő múlva vezetni kell. Sőt, ő is volt, hogy szólt már, hogy szerinte a következő koktéltól már nem érezném jól magam. Egyikünk sem sértődik meg ilyesmin, vigyázunk egymásra, ennyi az egész.

2022. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebben mi a korlátozás?

A nő jobban ismeri a férjét, hogy meddig bírja az alkoholt. Én is szoktam szólni a páromnak hogy szerintem lassan elég. Természetes hogy ilyenkor a nő vezet. A másik meg hogy igen a kulcs nagyobb bizzonságban van ilyenkor a nőnél. Kerestem már a párom után a kocsikulcsot a mezőben. Jó buli volt. Azóta a kulcsok, iratok mindig nálam vannak ha iszik.

2022. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott még eszembe, hogy mi egy-egy buli előtt, ha a társaságban tudjuk, hogy van kényes téma (vallás, politika, nehozdszóbaazexfeleségét/anyját/halottkiskutyáját), akkor mi ezt előre megbeszéljük, és a párom direkt megkér, hogy ha szóba hozná a tilos dolgokat, gyorsan tereljek. Illetve hajlamos eltüntetni tárgyakat, saját telefonját, más telefonját, kocsikulcsot, bármit. Ezért felügyelem a tárgyakat. Ha már kakukk, kiveszem a poharat a kezéből. Megágyazok és felkísérem aludni. Egyikünk sem érzi korlátozásnak. Ez inkább gondoskodás.


5ös voltam, nő.

2022. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Crisopher ***** válasza:
100%

Szerintem ez így még teljesen normális. Másnap reggel dolguk volt, feltételezhetően korán is kellett kelniük. A feleség csak emlékeztette erre a férjét, aki belátta, hogy ha többet iszik, másnapos lehet, így meghúzta a határt annál a sörnél.


Abban sincs semmi, hogy a nő elkérte a kulcsot, neki kellett vezetnie, mert a férje ivott

2022. szept. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A pasi se akart többet inni, mer kapcsolt, h reggel kellni kell és pont!
2022. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez mióta korlátozás? Holnap dolguk van, nem kellene full másnaposan beállítani, gondolom, ha már a pasi nem gondolt bele, a nő kulturáltan figyelmezteti.
2022. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te reagálod túl.

Másnap fontos programjuk volt, a nő csak szólt, mert jót akart, hogy a pali ne tolja túl a piát, és ne legyen másnapos+ amúgy se lett volna jó ha a kulcs netán elveszik, meg egyébként a nő vezet, szóval elkérte.

Szerintem még soha nem láttál életedben korlátozni akaró/ vagy korlátozó, irányításmániás személyt. AZ nem ilyen:), hidd el, tapasztalat.

2022. szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tök cuki jelenet. Aki ebben korlátozást eszlel, az a nem normalis.
2022. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!