Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfi felelős ha nem ért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi felelős ha nem ért az igenből a nő meg nem felelős ha nem ért belőle?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben elhangzik hogy a nő hiába mond igent akkor is a férfi felelőssége hogyha a nőnek nem tetszett a dolog.

Ez idáig tiszta sor.


De ha ez így van. Akkor a gyereket felelőtlenül, házimunkát nem végző férfinak szülő nő, miért nem felelős?


Ha januárban az a pasi hozzáállása hogy a nő dolga mosogatni akkor miért lenne más decemberben?

Azt ne mondjuk már hogy aki rendesen végzi a házimunkát, az majd a gyerek után fog kevesebbet csinálni.

Előtte is olyan volt. Hogy a nő nem vette észre, az miért a férfi felelőssége?



2022. szept. 19. 18:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%

#20: "Tehát elismered hogy igazam van!"


Ilyet hol is írt?

2022. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
21. Alátámasztani nem tudja az igazát. Kővetkezésképp elismeri hogy nincs igaza.
2022. szept. 19. 22:38
 23/27 anonim ***** válasza:
37%

"Kővetkezésképp elismeri hogy nincs igaza."


Ez csak a te fejecskédben van így.

2022. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

23. Meg a gykn

Ugyanis azért ilyen kitartó az incel jelenség itt. Mert amikor valaki provokálásból olyat ír, akkor napokon, és kommentek százain keresztül, bizonygatjátok hogy nincs igaz. Ha igaza van akkor viszont bejátsszátok ezt ezt a hülye vagy neked nem magyarázom kártyát.

2022. szept. 19. 22:48
 25/27 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Nyugodj meg szerintem, hidd el, hogy trollok országa vagyunk, ők is emberek csak nem látszik 🤣 Más örömük nincs, csak a normális emberrel kötekedni. Inkább szánalomra méltóak, mint figyelemre.
2022. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
46%

Úgy látszik a GYK tényleg magyar tanárok fórumja :D


Feltett egy kérdést a kérdező, de választ nem nagyon kapott még rá, csak vita-bajnok válaszokat. Amit említ a kérdező az valóban létezik. Tehát vannak nők, akik totál bunkó fickókkal kavarnak, összeházasodnak vagy akár szülnek is nekik. Aztán utána meg megy a meglepődés meg a hiszti.



Láttam környezetemben én is ilyet többet. Most a legutóbbi ami esszembe jut 30+ os nő összejött egy gusztustalan sz.rkeverő fickóval. Itt történt a munkahelyemen. A csajt jól átverte most meg pereskednek is! A vicc ebben az, hogy én kb. 2 mondat után levágtam milyen suttyó ez a fickó és elhatároztam, hogy nem dőlök be a széles mosolyának, mert alatta csak rosszindulat van.


Szóval nem tudom mi ennek az oka, lehet mi férfiak jobban levágjuk, ha egy másik férfi gerinctelen f.sz, de ez már nem az első eset, hogy ilyen történik a környezetemben. Lehet mondani, hogy biztos naiv nők, de mégis viszonylag nagy a minta. Egyszerűen vannak olyan manipulátor senkik akik bármit beígernek egy csajnak és a bugyit is lebeszélik róluk.


De most a kommentekre reagáltam. Vissza a kérdéshez. Szerintem a nőknek a gyerekvállalás után lesz elegük, vagy sokallnak be, hogy a férfi elkényelmesedett és rájuk maradt minden. Lehet régen még bírták gyerek nélkül és a párjuk kedvében akartak lenni ezért a seggüket is kinyalták. De az is lehet, hogy régen együtt takarítottak, most pedig a férfi úgy van vele "te vagy otthon takaríts". Persze ez nem helyes hozzáállás, de ez van.

2022. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26. “hogy a férfi elkényelmesedett és rájuk maradt minden.”

Ha nekem észre kell venni különben erőszakoló vagyok, akkor neki ezt miért nem kell?

2022. szept. 20. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!