Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfi felelős ha nem ért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi felelős ha nem ért az igenből a nő meg nem felelős ha nem ért belőle?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben elhangzik hogy a nő hiába mond igent akkor is a férfi felelőssége hogyha a nőnek nem tetszett a dolog.

Ez idáig tiszta sor.


De ha ez így van. Akkor a gyereket felelőtlenül, házimunkát nem végző férfinak szülő nő, miért nem felelős?


Ha januárban az a pasi hozzáállása hogy a nő dolga mosogatni akkor miért lenne más decemberben?

Azt ne mondjuk már hogy aki rendesen végzi a házimunkát, az majd a gyerek után fog kevesebbet csinálni.

Előtte is olyan volt. Hogy a nő nem vette észre, az miért a férfi felelőssége?



2022. szept. 19. 18:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
50%
Na, nem vitatéma, leírtam a véleményem, a többit kérdezd mástól. Szép napot!
2022. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

#10: ha a felsoroltak a problémád, akkor a cikk mondanivalójával van bajod. Te tényleg ennyire gyenge felfogású vagy?

Ezért mondom, hogy a cikk szerzőjénél reklamáljál, ne vadidegeneknél.

2022. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
#10: és itt most tényleg befejeztem.
2022. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
12. Ja értem tehát szerinted rendben van hogy, a nők nem felelősek semmiért.
2022. szept. 19. 19:57
 15/27 anonim ***** válasza:
41%
#14: ezt melyik (hányas számú) hozzászólásomban is írtam, kérdező?
2022. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15. Egyikben se.

Viszont én se mondtam hogy a cikkel baj van. Mégis ezt erőltetted rám.


Azzal van baj hogy a férfi a szólás(belegyezés) ellenére is vegye észre mi van.

Ha viszont a nő ha nem is mondta soha a pali hogy, fog házimunkát végezni, akkor se felelős semmiért. A férfi a rossz hogy nem csinálja azt amit nem is ígért soha. A nő meg semmiért nem fellelős ő csak áldozat. Aki mer szólni az meg áldozathibáztató.

2022. szept. 19. 20:49
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

"Azzal van baj hogy a férfi a szólás(belegyezés) ellenére is vegye észre mi van."


Amit a cikk írója állít. Te mégis vadidegeneken (rajtunk) kéred számon. Miért is? Nekünk mi közünk van ahhoz, hogy ennek a cikknek az írója mit gondol a férfi-nő kapcsolatokról?

2022. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17. Az itteni férfiak ellen elkövetett áldozathibáztatást kérem számon.
2022. szept. 19. 21:21
 19/27 anonim ***** válasza:
50%
18. Azt aztán kérheted, de tényleg befejeztem. Annyit már nem érsz, hogy tovább vitázzak.
2022. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

19. Tehát elismered hogy igazam van!

Kőszi 👍

2022. szept. 19. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!