Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz ha sokat gondolok a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sokat gondolok a régi szexuáliás életemre?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategóriába soroltam ezt a kérdést..szóval az van hogy mostanság mióta kevesebb a nemi életünk a férjemmel sokat gondolok a gyerekek előtti életre. Mikor több és izgalmasabb volt a dolog ..sajnos mostanság több lett a feszkó..dolgozunk rajt hogy jobb legyen ,de nem egyszerű ha sok a stressz és semmi kikapcs mert nincs segítség a gyerekek terén:/

Sokszor megbeszéljük a dolgokat hogy kéne lennie aztán ugyanott vagyunk:( és én annyira gázul érzem magam hogy a régi nemi életen elmélkedtem milyen volt..

Sajnos a kisebbik gyerkőc eléggé kiszívja a maradék energiánk is sokszor így nem könnyű kettőnkre koncentrálni.

Sokszor úgy érzem elvesztem anyaként és nőként is mert arra vágyok hogy kicsit kikapcsoljuk és vissza térjen egy kis izgalom is ..



2022. okt. 17. 05:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%

Annyira imádom ezt az oldalt. Egy kihűlt szexmentes házassághoz papot, plébániát, meg családsegítőt ajánlanak. 😂😂😂

Nem kell álszentnek sem lenni, előbb utóbb valakinek szeretője lesz.

Ez borítékolható. Nincs ebben semmi rossz, csak diszkréten kell kezelni.

2022. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy milyen fergeteges szexuális életetek volt a gyerekek előtt, de egy kisgyerekes családban hátrébb sorolódik a fontossági sorrendben a szex. A hétköznapok küzdelme nem kedvez a romantikának, főleg Farhátországban, ahol hétfőtől péntekig sokan csak villanyfénynél találkoznak a gyerekeikkel.


Sok kisgyerekes anyuka teljes anyaüzemmódba kapcsol, pedig a feleség funkciót is üzemeltetni kellene. Férfiaknál is van ez így, főleg, ha sikeres a munkájában, és elkezd minden más funkciójában(apa, férj) nem működni. Az egyensúlyra kellene törekedni, viszont a házastársi szex több tényezős dolog. Már csak az együtt töltött évek miatt sem lesz olyan a szex, mint amikor megismerkedtetek, mert akivel tíz éve szexelek, nagy meglepetést már nem tud mutatni. Viszont a házastársi szexnek nem is az újdonság izgalmáról kell szólnia, hiszen senkitől nem várható el, hogy egy átdolgozott nap, és a nagy nehezen elalvó gyerekek után illatgyertyákkal körberakott melegvizes fürdő és kiadós testmasszás után tegye magáévá a párját, miközben búgó bariton hangon a love me tendert susogja az asszony fülébe. Az viszont a másik véglet, ha a férj szex címén megnyálazza és szárazon befeszegeti hátulról a feleségnek, vagy az asszony hanyatt veti magát szétdobott lábakkal, mint a rohadt nád, miközben a facét pörgeti.

Az egyensúlyi állapotot kellene megtalálni. A szeretősdi nem mindenkinek való, lélekölő egy dolog, ráadásul a válást kockáztatod vele. A válás meg igazából csak a legvégső esetben megoldás, a családi vonzatairól meg nem is beszélek.

2022. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
85%
Le kell passzolni a gyerekeket. Nem tudom, ezen mit kell ennyit szenvedni. Nincs olyan, hogy olyan legyen, mint régen, hogy akkor, amikor eszetekbe jut. Majd lesz, de ez most egy ilyen szakasz. De csak szakasz, nem a világvége. A szerető nem old meg semmit, hisz attól még ugyanúgy ott lesznek a gyerekek, csak bántod azt, akit szeretsz, a társadat is, meg szétszeded a családod. Rá kell szánni időt, ha nincs segítség, akkor pénzt is, egy-egy hétvégére leadni a "kölyköket", aztán lehet romantikázni.
2022. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
76%
valahogy tényleg le kéne passzolni a gyerekeket, és elhúzni üdülni egy kicsit (úgy, hogy top prió legyen minél inkább magatok mögött hagyni a hétköznapi problémákat, és az élvezetekre és egymásra koncentrálni). csodákat tud tenni.
2022. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Bébiszitter kellene igen tudom. De ebbe a mai világba amilyen árak vannak nonszensz :/ persze ha úgy állunk anyagilag biztos az lesz a megoldás. Mivel más lehetőség sajna nincs..
2022. okt. 17. 12:37
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
jó regen volt ha mar gyereked van , vagy gyorsan szultel..
2022. okt. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
74%
12. Én egy szexőrül férj vagyok, bárhol, bármikor dugnék. Folyamatosan a szexet látom minden nőben. Mégis, amikor hazaérek ott vana háztartás, a besegítés mindenféle munkába, ott a gyerek, előzőleg már lehúztam az egész napot a melóban. Estére szó szerint élni sincs energiám! Reggel kezdődik előről. Hétvégén meg mindenki annak örül, ha van egy kis ideje önmagára. A szex mennyisége nálun a tizedére csökkent, kéthetente egy vagy max hetente. A minősége egy ótvar, hulladék fosh. Szinte csak kényszerből nyomjuk, egy csepp romantika, odaadás sincs benne. Mindekettőnk munkálya stresszes. Ide jutottunk. Az a fura, hogy lenne igény a jó szexre, de nem ilyen körülmények között, és az sem valószínű hogy egymással. Már annyira belénk égett ez a szerep, hogy tulajdonképpen nem a nőt meg a férfit látjuk egymásba. A pszichológus, terapeuta kizárva, vagyunk annyira érettek és látjuk önmagunkat, hogy feleslegesnek tartjuk az egészet. Nem is szeretnénk újra randizni, meg újra bohóckodni. Ismerjük már egymást, ez a szerepjátékosdi meg nem vallana ránk. Egyébként a házasságunkkal meg az egymáshoz fűződő viszonyunkkal semmi baj sincs.
2022. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
70%
Össze kell haverkodni más anyukákkal és akkor lehet felváltva vigyázni egymás gyerekére.
2022. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
65%

17. Te meg az a tipikus áldepresszív érzelmi zsarolós fazon lehetsz, akinek semmisejó és mindenre van kifogása, de mivel az egész világ "úgyis" összeesküdött ellene és "úgyse" lehet jobb, ezért nem is csinál semmit, csak sóhajtozik és világvége zenéket hallgat, hátha valaki észreveszi a játszmát. Dehát "úgyse". Sóhaj.

Lefogadom, hogy a feleséged azért örülne némi felesleges romantikának nem szerepjátékként, hanem szívből. :)

2022. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
58%
18. Xdddd
2022. okt. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!