Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gáz ha sokat gondolok a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha sokat gondolok a régi szexuáliás életemre?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategóriába soroltam ezt a kérdést..szóval az van hogy mostanság mióta kevesebb a nemi életünk a férjemmel sokat gondolok a gyerekek előtti életre. Mikor több és izgalmasabb volt a dolog ..sajnos mostanság több lett a feszkó..dolgozunk rajt hogy jobb legyen ,de nem egyszerű ha sok a stressz és semmi kikapcs mert nincs segítség a gyerekek terén:/

Sokszor megbeszéljük a dolgokat hogy kéne lennie aztán ugyanott vagyunk:( és én annyira gázul érzem magam hogy a régi nemi életen elmélkedtem milyen volt..

Sajnos a kisebbik gyerkőc eléggé kiszívja a maradék energiánk is sokszor így nem könnyű kettőnkre koncentrálni.

Sokszor úgy érzem elvesztem anyaként és nőként is mert arra vágyok hogy kicsit kikapcsoljuk és vissza térjen egy kis izgalom is ..



2022. okt. 17. 05:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
29%
30. Pedig ez lesz, sőt csak rosszabb. Én is azt hittem változni fog a dolog, de azt vettem észre, egyedül vagyok a dologgal. A feleségem teljesen komfortosan érzi magát a helyzetben, örül hogy nincs szex, így csak magával foglalkozik. Sőt, inkább keresi az alkalmat hogy belém álljon, majd erre hivatkozva rápakol még 2-3 hónapot, aztán megy a kis laptopjával az ágyba, és önfejlesztést tanul. Nem szex, meg nem az érzelmi élet, nem. Önmaga a lényeg.
2022. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
24%

Megkérdeztétek már a társatokat, ő mire vágyik, mit tehettek érte? Mert ilyenkor szokott az lenni, hogy a barátoknak meg ők is panaszkodnak, hogy a Mari/Béla milyen bunkó, már biztos elhidegült és csak lakótársként gondol rám... Mint ti itt.

A gyerekeknek meg sokkal kisebb veszteség, ha egy fizetős bébiszitter vigyáz rájuk vagy egy szintén kisgyerekes családhoz mennek vendégségbe (aztán ti is visszahívjátok őket), vagy elmennek valami hétvégi különórára, játszóházba, mint ha elváltok.

2022. okt. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem, az a válasz rá, hogy neki a szex csak kényszer. Semmit sem akar kipróbálni, nem is akarja csinálni. Nincs olyan hogy figyelj már, csináld így, csináld úgy, menjünk el randizni vagy bármi! Egyszerűen nem kell a szex. Nem csak velem, neki nem kell a férfi, csak arra hogy biztosítsa neki a biztonságos és kényelmes életet. Nem én mondtam, hanem ő. Ha van férfi aki türelmes, odafigyel, megértő, segítőkész, akkor az én vagyok. Őt ezek is idegesítik, mert már megmondta hogy ne pedálozzak, ő eredendően szex gyűlölő.
2022. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hu Háth nem irigyellek 33as ez kicsit durva :/ ha ilyen gondolkodású a kedves párod minek kellett neki férj vagy kapcsolat egyáltalán:/
2022. okt. 24. 14:36
 35/38 anonim ***** válasza:
Igen ez inkább szexulis kategória öreg :DDD az amúgy is Aktívabb sokkal :DDD kappa!
2022. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
34. No meg 33-as is minek ragaszkodik ahhoz, akit csak szid.
2022. okt. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

32:

Lehet, hogy ez valakinél működhet, de nálunk szintén hasonló volt a feleségem hozzáállása. Minek szexelni, ha már vannak gyerekeink. Megkérdeztem én is, hogy mire vágyik, min változtatna. Azt mondta, hogy ha eladnánk a kétszobás lakást és vennénk egy nagyobb családi házat, akkor talán változna. Csak hát tudja, hogy ahhoz legalább 15M hitelt kellene felvennünk, viszont már 2 éve sem adtak annyit, hogy költözni tudnánk. Már akkor csak kotlák romhalmazokat kínáltak olcsóbban, nem is beszélve a mostani állapotokról.

A másik kívánsága, hogy ne kelljen takarítania, lehetőleg egyáltalán. Mert utál, főleg a gyerekek, és én utánam. Megjegyzem, magam után takarítok, pakolok, de mindegy.

Ezek csak kifogások. Ha valaki nem vágyik a másik érintésére, akkor falhoz ba.kodhatjuk az összes lófa.t a világon, nem fog megváltozni egy hitellel terhelt háztól, meg a patika tisztaságtól.

2022. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
37. Pontosan. Tróger hulladék albérletben is dugnak 0-24-ben.
2022. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!