Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgymond elvárható a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgymond elvárható a szex egy házasságban?

Figyelt kérdés

16 éve vagyunk együtt, én 38 éves, a feleségem 33 éves. Gyerekeink 14, 11 és 3 évesek. Sajnos 3 év 9 hónapja véget ért a szex. A feleségem istennöként van kezelve, minden segítség adott neki, semmire sincs gondja. A munkahelye helyett beindítottunk neki egy otthonról néhány órában ellátható vállalkozást. Anyagi gondjaink nincsenek, én adok magamra. A megbeszélések során azt mondta, hogy már nem vonzódik hozzám, csinálhatok bármit. Megcsalni nem akar, mert állítása szerint ö már kiszexelte magát, ha nem lesz többet az se baj. Szerinte nekem is át kéne állítani az agyamat, mert a férfiak is nevelhetöek és az apaszerepre kéne koncentrálnom, a szexet haggyam meg a fiataloknak, nekünk ez már nem arról szól!

Ilyenkor mit csináljon az ember? Ha nem lenne a 3 évesünk, el lehetne gondolkodni a váláson, de így nem! Meg amúgy minden rendben van! Szeretöm nem lesz, mert nem is vagyok az a kategória akivel szívesen leállnak a nök, inkább az a barátnak jó lesz típus. Menjen ilyenkor az ember prostihoz? Öket valahogy koszosnak érzem. Odakuncsorogni egy lakáshoz a szomszédok szeme láttára, szinte lepacsizni az elözö pasival az ajtóban … koszos dolog, nem nekem való.

Lehet ilyen hozzáállással kezdeni valamit a feleségemmel? Visszafordítható ez?


2022. okt. 25. 17:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem visszafordítható. És igen, a házasság egyik legfontosabb alappillére a szex.

A feleséged már nyilatkozott. Ő csak gyerekeket meg jólétet akart tőled. A helyedben elkezdenék a vagyonmentéssel foglalkozni, mert leírasod alapján elég kegyetlen típus, képes jobban is kicsinálni.

2022. okt. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

ha nem fogsz elválni akkor a házasságotok még rosszabb lesz


vagy kereshetsz szeretőt

2022. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván semmi nem elvárható, vagy nem kényszeríthető rá a másikra olyan, amit nem akar megtenni. Nem vagyok válás párti ugyan, de az esetedben vagy ezt választanám, vagy leülnék és megbeszélném vele a nyitott házasság lehetőségét. Én magam nem ilyen típus vagyok ugyan, de ha alapvetően neki kényelmes az hogy nincs szex és nem is baj az hogy ha nem lesz, de esetleg nem zavarja ha te mással csinálod akkor oké. Ő nyilatkozott, hogy nem vonzódik már hozzád (nekem ez instant válóok lenne amúgy), ez ellen tehát nem tudsz mit tenni.
2022. okt. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj hogy az ilyeneknek ítéli a bíróság a házat, a gyerekeket meg egy rakat gyerektartást. Kérdező csak jól megszívatná magát a válással.

Jól megcsinálta a nő, a harmadik gyerekkel mindent bebiztosított magának.

2022. okt. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd a fiataloknak? Huh azért ez erős... nem úgy néz ki, mintha öt el lehetne ettől tántorítani. Korábban volt ennek jele? Vagy nincs esetleg valami egészségügyi problémája odalent ami miatt nem akarja? Nyilván nem egy egyszerű gombára gondolok, hanem valami más, akár szüléshez kötődő.
2022. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Nincs mire várj Írom ezt nőként Nem fog változni a hozzaallasa
2022. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
nekem ez fura. ott van a két nagy gyerek, szóval már régesrég szülők vagytok, hogy a tökömbe jött össze akkor a harmadik gyerek?
2022. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
A nő 33 éves ha jól értem, és 14 éves az első gyereke. Szimplán ki is éghetett akár. Mi jutott eddig neki? Anyaság. Míg mások 20-30 éves kort végigbulizták, ő pelenkázott. Nyilván, ebben neki is szerepe volt, gondolom hiszen már ő is csak anyaként definiálja magát. De szerintem ehhez az egész helyzethez igenis köze van annak hogy fiatalon lett szülő.
2022. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
az hagyján, szerintem a nő fog hamarabb bepasizni
2022. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Millió oka lehet ennek. Korábban mennyit szexeltetek? Milyen minőségű volt? Élvezte ő is, kezdeményezett szexet?

És a 3. gyerek tervezett volt?. Mert ha nem, az is lehet ennek az oka.

+tudtok időt tölteni kettesben, amikor ki tudtok kicsit szakadni a szülői szerepből?

2022. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!