Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ráakarok ijeszteni;milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráakarok ijeszteni;milyen papírt dugják az orra alá, hogy válni akarok?

Figyelt kérdés
Elegem van a férjem viselkedéséből. Hátha segít, hogy komolyabban vegye a dolgokat. Egy példa. Olyan mintha keresné az alkalmat,hogy ne kelljen a gyerekünkel vagy velem és a gyerekünkel lennie. Tegnap meg sem kérdezte hogyan vagyunk. Pedig egész nap nem látott. Este mikor hazajöttünk csak közölte, hogy elmegy valahová. Azóta se jött haza. Ha nem érdekli a válás vagy közömbös akkor tényleg elhagyom. Egyelőre csak változást szeretnék, de már nincs más ötletem.

2022. okt. 31. 03:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%
Nézz neten válási papírokat és nyomtass ki egyet. Nem tudom ezek hogy néznek ki, de simán tudsz valami hasonlót csinálni és azt kinyomtatni. :)
2022. okt. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Válni akarsz vagy csak rá ijeszteni?
2022. okt. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Telepítsd a telefonodra a tindert és húzd jobbra-balra az embereket az orra előtt.
2022. okt. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem kerdezed meg mi baja van?

Unja a családosdit?

2022. okt. 31. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%

[link]

Ez a hivatalos keresetlevél.

Amúgy nem lenne egyszerűbb, ha hazajön beszélgetni vele?

2022. okt. 31. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el, h tényleg válni alarsz e. Azért mondom, mert én.szimte boztos vagyok benne, h ő tényleg elhagyna a szeretoje miatt. (Igen, szeretője van)
2022. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz hova megy éjszaka?

Szerintem nem a híd alatt alszik...

2022. okt. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Fogta magát és lelépett éjjel úgy hogy semmit nem mondott ? Hát ez elég red flag. Nekem ezek után haza se kéne jönnie. Mit képzel magáról? És mégis kinél alszik.. szerintem is van valakije. De én nem ijesztgetnek hanem leülnek vele beszelgetmi hogy mégis ez így mi. Onnan már látod mit kell tenni.
2022. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

A tesojához játszani ment. Alapból nem bánnám. Eljár szórakozni,edzeni. Ezzel sincs gond. Támogatom is. Van egy kis plusz súlya. Tesója a héten költözött össze a barátnőjével. Nem gondolom,hogy megcsalna. Amúgy rákérdeztem,azt mondta hogy nem. Őszintének láttam. Csak ráijeszteni akarok,hogy komolyan vegyen. Hátha.

Szarul esett,hogy haza érünk a kislányommal, ő meg lelép. Nappal is tudtak volna xboxozni vagy mit. Meg sörözni is éppen. Mondtam is neki,hogy ne is jöjjön haza. Ott is maradt. Előbb írt, hogy hogy vagyunk...

2022. okt. 31. 08:18
 10/44 anonim ***** válasza:
25%

#9

Elég hülye vagy, ha azt hoszed, hogy nem csal meg😅

2022. okt. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!