Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik tetszik nektek jobban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tetszik nektek jobban: ha van egy nőnek gyereke vagy ha nincsen?

Figyelt kérdés
És melyik miért? Indoklást írjatok legyszi és kort is😊

2022. nov. 2. 18:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem kő!
2022. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyébként én ( tudom senki nem kérdezett 🤣 ) meg már kizárólag olyan 35+ férfit keresek akinek nincsen egyáltalán gyereke, mert az exem átvert ezzel, neki már voltak gyerekei és elhitette velem hogy majd később velem is lesz.. sosem lett nyilván
2022. nov. 2. 18:51
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha nincs,mert nekem sincs.46f
2022. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
45%
Nyílván, ha nincs neki. Szerintem 100 normális emberből 100 ezt mondja.
2022. nov. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

Így, hogy kontextusba helyezted a kérdést rögtön tudok véleményt alkotni.


Nekem van feleségem és családom. De megfogadtam, ha el is válnék valaha, másikat már nem vállalnék senkivel sem! Nem szeretném keverni a szálakat.

Tehát ha jövőben válásra kerülne a sor, akkor vagy olyat vállalnék, akinek már viszonylag nagyobb gyereke van (15+), vagy nem akarna gyereket. De ez attól függ, hogy pl. hány éves lennék ekkor. Mondjuk ha egy 35, akkor valszeg olyannal tudnék összejönni, akinek még nincs gyereke és nem is szeretne. Ha viszont 45-50, akkor pedig olyannal, akinek már nagy gyereke van.

Most 28 vagyok .

2022. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Férjem 2 gyerekes elvalt apa

Kimondottan olyan nőt keresett akinek van gyereke Egyrészt mert ő több gyereket már nem akart, másrészt gyermektelen nő nem fogja érteni miért a gyerek az első ha vasárnap egész nap egy focitornan ácsorog

Én értem

2022. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen☺️ Szrrintetek van esélyem olyan 35-40 és férfire akinek már vannak gyerekei, de meg szeretne?
2022. nov. 3. 08:04
 18/24 anonim ***** válasza:
Kérdező neked van már gyereked? Amennyiben nincs úgy könnyen lehet, mivel a gyerekek általában az anyjuknál maradnak. Tehát a 35-40 éves elvált férfi általában egyedül él.
2022. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nincsen, 20 éves vagyok.
2022. nov. 3. 19:02
 20/24 anonim ***** válasza:

Nekem talán az, ha egy van, vagy nincs és már nem akar.

F48.

2022. nov. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!