Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Melyik tetszik nektek jobban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tetszik nektek jobban: ha van egy nőnek gyereke vagy ha nincsen?

Figyelt kérdés
És melyik miért? Indoklást írjatok legyszi és kort is😊

2022. nov. 2. 18:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20; koszi! Miért vagytok ellene ennyire az új gyerek vállalásának?:)
2022. nov. 4. 07:43
 22/24 anonim ***** válasza:
60%

#21:

Mert idős vagyok hozzá.

2022. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban: Kizárólag az jöhet szóba nálam akinek nincs gyereke. Nem szeretem a gyerekeket,nincs és soha nem is akarok sajátot sem, és másét se viselem el hosszútávon.

Egyébként már megtaláltam èletem párját, akinek nincs gyereke, szintén nem szereti őket és nem is akar soha.

Mikor még szingli voltam, többször is bepróbálkozott nálam gyerekes, de határozottan visszautasítottam. Hiába nézett ki nagyon jól. A gyerek nevezetű hibáját semmi sem tudja felülírni.

2022. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Szeretem a gyerekeket, de ha már..., akkor sajátot szeretnék (úgy néz ki, nem lesz, mert a barátnőmnek nem lehet, de ez van).

2022. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!