Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költ annyit a feleségére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költ annyit a feleségére és a szeretőjére semmit, ha közben kicseszettül hűtlen?

Figyelt kérdés

Házas férfi a szeretőm, hetente 1-3 alkalommal randizunk, heti 1× nálam alszik. Szinte már párkapcsolatnak lehet nevezni, ami köztünk van, annyi idöltünk együtt, épp csak össze nem költöztünk. Van felesége, de azt nem tudom, ő mennyire van tisztában a férje viszonyával velem, de szerintem eléggé, vagy legalábbis sejti, ha egyszer nincs is otthon heti 1 éjjel a férje. A 3 közös gyermek miatt van a feleségével, legalábbis ezt állítja, hogy ez akadályozza meg a válásban.


Azt nem értem, hogy így ronggyá csalja a nejét, mégis mindent megad neki a hűségen kívül, nekem meg semmit szinte. Néha hoz ajándékot, de apró figyelmességeket csak, semmi többet. Egy plüss, egy bonbon, egy bor vagy pezsgő, egy szál virág, ilyeneket ad gyakran. Ez jól esik, de amit a felesége, akit rommá csal velem minden héten, sokkal többet kap. Úgy képzeljétek el, igaz a felesége is hasonlóképp keres mint ő maga, de közös kasszán vannak, és mindent megad a feleségének. Luxus utazásokra mennek, drága ékszert vesz neki, rengeteget költenek persze a 3 gyerekre is. Éttermekbe járnak, stb. Van lóvéja a családnak. Ehhez képest már lehet érezni, milyen apróság amit én kapok, olcsó bonbon a sarki közértből. Tiszta hülyeség, mikor más feleségek arra panaszkodnak, hogy a hűtlen férj nőkre szórja el a pénzt. Hát ez a férj nem... Mi sose megyünk étterembe, ha mégis, akkor nem elegáns, drága helyre, és fizetem a fogyasztásom. Nem értem, hogy miért csalja akkor a nejét, ha ennyire szépen bánik vele a másik oldalról nézve. De persze az is lehet ennek az oka, hogy mint mondtam, mindketten jól keresnek, hasonlóan, lehet a nő jobban, nem tudom, mert egyikük szabadúszó, másikuk cégnél van.


Arra is gondoltam mindent tud a felesége áldását adta a dologra, de az a baj a férfi errőm egyáltalán nem akar beszélni. Max annyit tudok a feleségéről meg a gyerekiről, amennyi történik is velük. De hogy a viszonyok hogy vannak, azt nem.


2022. dec. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
Mert a felelségének vannak igényei, nyilván ezért is vette el őt. Neked meg ezek szerint tök mindegy, adod az ingyen puncit így is. Hülye lenne pénzt költeni rád, annyit nem számítasz neki.
2022. dec. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Ne legyél már naiv, nem vagytok kapcsolatban csak szexre használ
2022. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert ő a FELESÉGE, te pedig a SZERETŐJE.
2022. dec. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Mert téged csak megdug, a felesége meg a felesége. A leírtak alapján szerintem elég valószínű hogy az asszony tud ez egészről és nekik jó így együtt.
2022. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
28%
F.asz se tudja, amikor egy régi haverom még tanult (20 éve kora körül), akkor lazán vett a párjának egy okostelefont, akivel egy éve volt együtt és soha nem szerette, mert amúgy végig másba volt szerelmes, csak a másik lány nem viszonozta. Én sem értem...
2022. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Arra gondoltál már esetleg, hogy összejössz egy olyan férfival, aki nem foglalt? És akkor te is kapnál ajándékokat meg nem csak másodhegedűs lennél, egy ürítőlyuk, ingyen prosti? Hogy vársz megbecsülést, ha magadat se becsülöd annyira, hogy ne legyél szerető?
2022. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Lehet hogy nyitott házasságban él, ahol meg van beszélve a feleséggel, hogy k*félhet mással, de pénzt nem költhet a szeretőre a közös kasszából. Persze az is lehet hogy a feleség semmit sem tud, pont azért nem akar rád sok pénzt költeni, hogy ne derüljön ki.

Végül is mindegy hogy melyik verzió áll fenn, így is úgy is te szívod meg az egészet. Csak egy ingyen p*nci vagy, sosem fog "emberszámba" venni, főleg hogy tálcán kínálod magad (tudom, tapasztalatból beszélek).

Keress magadnak egy rendes párkapcsolatot, ha jót akarsz magadnak.

2022. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%

Téged úgy palira vesznek, hogy csak na. Ingyen is megteszed neki azt amit a felesége már lehet, hogy nem. Ha nem válik el érted, nem igazán értékel, szóval csak úgy vagy neki ha épp rájön a dughatnék.

A másik verzió hogy a férfi kompenzál, a hűtlenséget úgymond ezekkel a drága dolgokkal akarja jóvá tenni.

2022. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert te csak a szeretője vagy. Minek költene rád? Így is dugsz vele.
2022. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

Olcsóra értékeled magad,megteheti veled.Tudod kinek kéne ilyen pöccs.

Annyi egyedülálló pasi van,de neked egy agyonhasznált papucs kell.

2022. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!