Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért költ annyit a feleségére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért költ annyit a feleségére és a szeretőjére semmit, ha közben kicseszettül hűtlen?

Figyelt kérdés

Házas férfi a szeretőm, hetente 1-3 alkalommal randizunk, heti 1× nálam alszik. Szinte már párkapcsolatnak lehet nevezni, ami köztünk van, annyi idöltünk együtt, épp csak össze nem költöztünk. Van felesége, de azt nem tudom, ő mennyire van tisztában a férje viszonyával velem, de szerintem eléggé, vagy legalábbis sejti, ha egyszer nincs is otthon heti 1 éjjel a férje. A 3 közös gyermek miatt van a feleségével, legalábbis ezt állítja, hogy ez akadályozza meg a válásban.


Azt nem értem, hogy így ronggyá csalja a nejét, mégis mindent megad neki a hűségen kívül, nekem meg semmit szinte. Néha hoz ajándékot, de apró figyelmességeket csak, semmi többet. Egy plüss, egy bonbon, egy bor vagy pezsgő, egy szál virág, ilyeneket ad gyakran. Ez jól esik, de amit a felesége, akit rommá csal velem minden héten, sokkal többet kap. Úgy képzeljétek el, igaz a felesége is hasonlóképp keres mint ő maga, de közös kasszán vannak, és mindent megad a feleségének. Luxus utazásokra mennek, drága ékszert vesz neki, rengeteget költenek persze a 3 gyerekre is. Éttermekbe járnak, stb. Van lóvéja a családnak. Ehhez képest már lehet érezni, milyen apróság amit én kapok, olcsó bonbon a sarki közértből. Tiszta hülyeség, mikor más feleségek arra panaszkodnak, hogy a hűtlen férj nőkre szórja el a pénzt. Hát ez a férj nem... Mi sose megyünk étterembe, ha mégis, akkor nem elegáns, drága helyre, és fizetem a fogyasztásom. Nem értem, hogy miért csalja akkor a nejét, ha ennyire szépen bánik vele a másik oldalról nézve. De persze az is lehet ennek az oka, hogy mint mondtam, mindketten jól keresnek, hasonlóan, lehet a nő jobban, nem tudom, mert egyikük szabadúszó, másikuk cégnél van.


Arra is gondoltam mindent tud a felesége áldását adta a dologra, de az a baj a férfi errőm egyáltalán nem akar beszélni. Max annyit tudok a feleségéről meg a gyerekiről, amennyi történik is velük. De hogy a viszonyok hogy vannak, azt nem.


2022. dec. 14. 14:36
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogja otthagyni a feleségét,ha az is jól keres.Veled nem biztos,hogy tudna menni luxus utakra.Akkor fog elválni,ha a nő dobja,de gondolom elmagyarázza akkor,hogy téged mennyire szeret,mert nem lesz hova menjen.
2022. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
89%
Arra költök, azt halmozom el ajándékokkal, azzal vagyok figyelmes, aki fontos nekem, akit szeretek. Az ingyen punci jól jön, kevesen utasítanánk vissza, de minek költsek egy lyukra, ha befektetés nélkül is bármikor megvan. :D
2022. dec. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
72%
Elfelejted hogy egyes ffiak különválasztják a szexet a szerelemtől. Veled szexel de őt szereti.
2022. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%
Hogy nem esett ez le neked 😅
2022. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
84%
Mert a kutyája vagy. Minek kölcsön rád többet ha így is alá fekszel??
2022. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
62%
12 vagyok, nem tudom, miért lettem pirosra nyomva. Ami olcsó vagy ingyen van, arra minek költeni, meg energiát fektetni bele. Az, hogy szeretek valakit, akire semmit nem sajnálok, meg valami p@ina, amibe bárki beteszi a farkát, az más kategória.xD
2022. dec. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
89%

*költsön

#15

2022. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
91%
Olyan sok példa van már előtted szerintem. Te sem tanultál még belőlük?
2022. dec. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
21%

Lehet az asszony vetít vele. Presztízskérdés

Sokan a nőn reklámozzák azt micsoda gazdag gáláns ferfiak. A nő meg terjeszti a hírt.


Nekem pl égő bnők elott hogy semmit nem kapok a páromtol, a bnőim meg még kocsit is kapnak a párjuktol. Vannak ferfiak akik erre ügyelnek mert a nő javai öket tükrözi.

2022. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
86%

"valami p@ina, amibe bárki beteszi a farkát, az más kategória.xD"


Ha te is, akkor ugyanaz a kategória vagy, mint az a pna. Csal szólok.

2022. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!