Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre jobban idegesít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban idegesít a férjem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
55 éves nő vagyok, férjem 61. Két felnőtt gyerekünk van. Az egyik még otthon velünk.29 éve vagyunk házasok. Tehát férjemről van szó. A passzivitása akaszt ki. Munkahelye megszűnt már több mint fél éve. Dolgozni nem akar elmenni. Szaladgál orvoshoz, egy kis reuma, egy kis ez-az. Valamennyi jövedelme van albérletből /85 eft./ Sosem volt a munka hőse, volt hogy vállalkozott de egy havi munkát úgy bő két hónap alatt csinálgatott meg. Aztán időjáráshoz kötött munkát vállalt. Volt, hogy dec. közepétől márciusig itthon volt mondván Ő dolgozna!!! csakhát ugye nem lehet. Én járok dolgozni kihagyás nélkül. Ő menne!! dehát itt fáj, ott fáj, meg hát ugye ennyi idősen már nehéz találni.. Jövök haza, csinálgatja a gyógyteáit. Elmosogat. Mindig akkor ha itthon vagyok talán, hogy lássam csinál valamit. Ha valamit mondok neki pl. kitakaríthatná a fürdőt megcsinálja de magától nem! Semmi témája nincs. Legtöbbször én beszélek. Mesélek a munkahelyemről, bólogat, egyetért. Szüleimmel, testvéreimmel van megoldandó ügyem, meghallgat, bólogat. Ha örülök valaminek, Ő is /vagy úgy tesz./ Ha zaklatottabb vagyok, Ő is velem együtt fel van háborodva. TV-zés a hobbija, könyvet sok éve nem láttam a kezében. Én vezetek! Már házasok voltunk amikor kibökte nagy sumákolás után, hogy Ő sosem akart. Meg hát minek is, olyan helyen lakunk ahol minden közel van. Borzasztóan kezd idegesíteni a viselkedése. Tehát Ő csak enni, inni, aludni, itthon lenni akar. Kerül mindenféle konfliktust. Kusol, egyetért! Mintha egy döglött halat vonszolnék magam után. A családban én vagyok a nő, a férfi egyszerre. Ha megoldandó helyzet előtt állok a gyerekeimhez vagy barátnőmhöz kell fordulnom mert vele nem vagyok kisegítve. Eddig sem voltunk az a kifejezetten összenőtt par. Én éltem az életem, Ő meg türelmesen mindig meghallgatott akár siker, akár kudarc ért. Elvoltunk. Most viszont úgy érzem kihasznál. 55 évesen váljak el? Illetve hogyan tudnám rávenni, hogy kicsit szedje össze magát?

2022. dec. 15. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szex van?
2022. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az van.
2022. dec. 15. 14:11
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Így egyáltalán fog kapni nyugdíjat? Egyáltalán mi a státusza, be van jelentve munkaügyi központba? Mert akkor kiközvetítik munkára. Vagy csak úgy eltartod puszira? Kicsit szerintem határozottabban kellene fellépned és választás elé állítanod, mert így tkp eltartasz egy felnőtt embert.
2022. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Keres egy fiatalabb pasit.
2022. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Azért néha napján gerincre vág?
2022. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Bejelentett munkahelyei voltak.
2022. dec. 17. 09:45
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, az rendben van, de most mi a helyzet? Miből fizeti a TB-t, nyugdíjjárulékot? Ha semmilyen státusza nincs, nyugdíja sem nagyon lesz, erre számíts.
2022. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
A TB-t fizeti maga után.
2022. dec. 17. 09:50
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
17. Te meg hiszel a nyugdijban? Itt csak annak lesz aki megsporolja sajat maganak ..
2022. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!