Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy éled meg ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éled meg ha a párodnak nem veled lesz az első gyereke, és házassága? Ha neked ez lesz az első?

Figyelt kérdés

2023. jan. 11. 08:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó egyetértek veled. De többségben elvalt nők szajkozzak ezt a dumát, hogy nem kell elvalt férfivel kezdeni. Pont azért mert nem akarják, hogy egy másik nő több legyen mint ők.😀Vegigneztem egy hasonló esetet, a volt feleség majd megpukkadt, hogy sokkal szebb és fiatalabb nőt látott az ex oldalán, pláne amikor még el is vette a nőt, rendesen bele volt bolondulva, minden hulyeseget kitalált, hogy biztos csak azért vette el a nőt, mert kényszerítette a csaj😂😂Közben meg mi(akik barátaink) nagyon jól tudjuk, hogy fülig szerelmes 😍 volt amilyen meg soha, és engem is meg kért segítsek gyűrűt venni, és nagyon romantikus volt a lánykeres is.Egyalalan nem fontos az ex, sőt mindig o szajkozzak, hogy kerüli öt az apuka, csak ha a gyerekről van szó hajlandó szót váltani, ahogy a téma más felé megy, faképnél hagyja... Sokszor innen fúj a szél, nehéz lehet elfogadni, hogy egyszer valamikor te elso helyen voltál annak a férfinak, most meg egy másik nő a szerelme, el is veszi, családot is alapít. Ő a minden, te meg már csak egy ember akivel muszájbol tartja a kapcsolatot.
2023. jan. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó! :)

Én is úgy gondolom ,hogy a negatív kommentek nagyrésze frusztrált (elvált) nő/exfeleség aki esetleg baromira nincs megelégedve az életével vagy a kapcsolatával és itt probálja a mások kapcsolatát is lehúzni ha már neki szar másnak is legyen az vagy próbálja elhitetni ,hogy melyik kapcsolat miért nem fog működni. Ha megnézzük pozitív vélemények aligha vannak, inkább negatívak vannak túlsúlyban bármilyen témával kapcsolatban. Lehet mondani ,hogy nem így van, szerintem meg de. Valószínűnek tartom azt is ,hogy az exek nyomatják ezt a két családja van a férfinek dumát is, csak mert nem tudják elfogadni ,hogy ők már nem tartoznak válás után a férfihoz semmilyen szinten, nem véletlen váltak el és nem alkotnak egy családot. Válás után a férfihez mint családtag egyedül a gyerek(ek) tartozik, az exfeleségnek semmi köze már a férfihez, azon kívül ,hogy a gyerek a kötelező körök miatt kapcsolatban tartja őket minimális szinten. Ez is csak addig van amíg a gyerek nem tud önállóan dönteni. Persze a GYEREK! szemszögéből anya és apa a család, de attól még a két fél egymásnak nem jelent semmit, ha jelentenének nem váltak volna el. Én úgy gondolom ,hogy nagyon sok jól működő ilyen kapcsolat van még, csak azok nem itt lógnak gyakori kérdéseken. Félre értés ne essék én néha-néha unalmamban felnézek, eltudja ütni az időt néhány kérdés olvasása, viszont a sokadik ilyen után úgy éreztem megosztom az én történetemet ami végre pozitív lehet mások számára és nem lehúzás. Viszont úgy érzem itt véget is ért a gyakoris karrierem. :D

2023. jan. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolánal sok anyukaval beszélgetek, és a többség mozaik család, azaz második felesébol nagyon sok van. Mindegyik az exre panaszkodik, hogy mennyit szívtak vele pár évet, amíg tudatosult az agyukban, hogy nekik semmi közük már az ex férjhez, és nem lehet csak úgy csicska utáni és hasonlók. Volt aki mesélte, hogy az az feleség szándékosan Kissnékent mutatkozott be neki😂amikor a gyerekekert ment a párjával. Én ezekre n mindig csak szánalmasan tudok gondolni, hogy milyen élete lehet egy nőnek, ha attól boldog, hogy az új párnak a férjezett néven mutatkozik be, sőt hasznalja😂Nékent.... Én csak magamból indulok ki, hogy nekem ez extra kínos lenne.
2023. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
69%

Gondolkodtam már ezen, én szerencsére nem vagyok elvált úgyhogy csak elméleti szinten.

Engem biztos, hogy zavarna, ha a férjemnek már lennének gyerekei, és nem velem egy szinten élte volna meg a gyerekeink születését. Az első gyerekkel válunk szülővé, ilyen pillanat nincs még egy, utálnám, ha neki ez már meglett volna mással.

És hát igen, ott a másik család, akikhez örökké alkalmazkodni kellene, abból se nagyon kérnék. Ha esetleg el is válunk egyszer, én már biztosan nem szülök gyereket senkinek, úgyhogy azt hiszem, ez a veszély nem fenyeget. Ha az új páromnak szintén lenne gyereke az előző házasságából, nem gond, rendezze mindenki a sajátjait, de hogy én úgy alapítsak családot, hogy apun eleve osztozni kell, na nem.

35N

2023. jan. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Én második feleség leszek, a párom mindig a fejemhez vágja hogy akkor hagyjam el nem tud mit csinálni, nem ért meg, és nem segít lelkileg, hogy ezek a dolgok velem is fontosak, ezért szenvedek belül 21 évesen
2023. jan. 12. 08:27
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
21 évesen ugyan mi a fenéért kellene neked megalkudnod egy családos emberrel, aki ráadásul valószínűű idősebb is tőled, nyilván másban is teljesen más élettapasztalata van?! Tele van pénzzel, vagy mégis mi az, ami miatt úgy gondolod, hogy ennél jobbat nem találsz? Nem érdemelsz meg te is egy tiszta lapos pasit? 21 éves vagy, könyörgöm, nem 41, hogy már a számodra szóba jöhetőek java ilyen lenne... Ha ő is azt javasolja, hogy hagyd el, akkor én a helyedben élnék a nagyvonalú, kedves ajánlatával!
2023. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Én szeretem őt nem a pénz miatt vagyok vele, arra érti hogy nem tud a tenyen változtatni hogy már elvált és van gyereke, ebben pedig második leszek, velem is tervez ilyeneket, nekem a tény a nehéz hogy második vagyok
2023. jan. 12. 09:27
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
A tényen pedig valóban nem tud változtatni. Te meg nem fogsz tudni túllépni és eszed az életét ezzel. Teljesen feleslegesen.
2023. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
15, de hát most őszintén, mi a francot mondhatna erre? A dolog adott, volt nős és van gyereke. A döntés a tied.
2023. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Már eldöntöttem hogy ezen túl lépek
2023. jan. 12. 13:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!