Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért az lett a feleségetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az lett a feleségetek, aki? Milyen tulajdonságai miatt választottátok őt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 14:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
19%
10. Engem ez a két dolog kielégítene. Mi a fene miatt lenne probléma?
2023. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
11 hat pl az, hogy 10 ev utan nem tudsz mirol beszelgetni vele, nem egyezik az ertekrendetek ugy nagyjabol semmiben igy a feleseged jogosan vagja a fejedhez, hogy csak a teste kell.
2023. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
19%
12. Hát oké, de én így is indítanám a dolgot. Ezen kívül szabad emberként élhetne mellettem. Annyira túl van gondolva ez a házasság meg párkapcsolat téma.
2023. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt igazad van, mert tenyleg, masreszrol meg a szepseg mulando. aztan ha elmulik a babaarc meg meglognak a mellek, akkor mi lesz? keresünk másik 20 évest?

most azt mondom, bárcsak egy kicsit átlagosabb csajt választottam volna, akivel többet tudnék nevetni, de ismerve magam, úgyis meg akartam volna szerezni ezt a csajt, szoval...

2023. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
#14 mert neked aztán örökké babaarcod és izmos tested van, mi?
2023. jan. 16. 23:15
 16/22 anonim ***** válasza:
Értem! Én meg olyat kerestem és találtam akivel jókat lehet beszélgetni. Mondjuk külsőre is jó, de irtózik a szex gondolatától is. Most akkor kinek jobb? :D
2023. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15 en nem mondtam ilyet, de a felesegem nem is ezt nézte, szoval ilyen szempontbol ez az o dontese.

amugy pedig igen, jarok edzeni, odafigyelek magamra, stb.


16:

most meg nekem, de par ev es neked, mert en valni fogok teged meg mar nem fog erdekelni a szex annyira :D

2023. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jézusom komolyan létezik olyan ember akinek elég ha szép a felesége és nem is nézi, hogy milyen belül? :D Dugjatok az ilyennel ne elvegyétek :D
2023. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18 as letezik:)

A szerelem vak.

De hat a hibas donteseket is fel kell vallalni, nem csak a sikereseket.

2023. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De ha van szerelem, az jó, akkor szerelemből házasodsz. Amikor ez csillapodik és tényleg nincs miről beszélgetni vele az gáz. De a szerelmet mint okot értem. Azt nem értem, hogy csak a teste miatt vesznek el valakit, vagy mert milyen jó az ágyban. Ez k.urva kevés szerintem.
2023. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!