Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen feleséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy vidéki kisvárosból költöztünk nyugatra a munkám miatt ami országos szinten is kiemelkedő, pár nap munkával mesés fizetésem van. A feleségem éveket tanult de sajnos a szakmájat nem fizetik meg, ez miatt értéktelennek érzi magát mellettem inkább versenyez velem. Két gyermek született, az elsőt én akartam a másodikat ő. Azóta is sorolja hogy ő nem akart gyereket mert a karrier fontosabb lett volna. Hiába mondom neki hogy bármennyit tanul nem tud a szintemre fellépni mert én az egész fiatalságom feláldoztam ezért. A probléma az hogy otthon én csinálod mindent: naponta főzök, takarítok, viszem a gyerekeket. Naponta ételt rendel, babysittert hív hogy tanuljon hogy utólérjen, a háztartásban semmit nem csinál csak a kötelezőt amit a kicsikkel kell. Ha nem ilyen munkám lenne meghalnánk a koszban. Ő úgy nőtt fel hogy volt otthon kenyér meg szalámi neki ez elég és ő akkor is boldog ezt kapják a gyerekek is alapon. Hogy lehetne felnyitni a szemét? Anyukája nem jön segíteni mert inkább helyette csavarog. A vér nem válik vízzé? Köszönöm

2023. jan. 21. 21:43
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
95%
7-es,számtalan lehetőség van a mentőtiszteknek, nem csak az állami mentőszolgálat. A férjem is ezt hitte, aztán mondtam, hogy ezzel több helyre el lehet helyezkedni. Magánmentőszolgálatok (Medicovernek már van egy saját mentőszolgálata), katasztrófavédelem és msc szakon sürgősségi szakápoló képzés is elvégezhető. Aztán, ha megunjuk itt, akkor külföldön lehet ezt a tudást hasznosítani. Meg mint kiemeltem, nekem a szakmai fejlődés a priorítás inkább, nem a pénz elsősorban. Ez megadja számomra azt a fejlődést, amire évek óta vágyok.
2023. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, picit értem is kommentelőket. Mert támogatni a társad tényleg egy szép cselekedet lenne. A többiről pedig az a véleményem hogy az otthoni teendőkben azért illik a feleségnek is részt vennie.
2023. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%

11.


Szép remények. Támogatandó az optimizmusod, de ne feledd el, hogy egyelőre Magyarországon élsz, ahol semmi nem működik.

2023. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

"Anyukája nem jön segíteni mert inkább helyette csavarog."


És miért menne? Nem az ő dolga a ti koszotok eltüntetése.

Ilyen stílussal, mint neked!

"bármennyit tanul nem tud a szintemre fellépni " Igazán inspiráló és támogató férj lehetsz. Azért ne lepődj meg, ha mégis sikerül neki. Tudod, van, akinek összejön később is. Láttam már ilyent.

Tudod, ha esetleg nem a saját "nagyságodat" ecsetelnéd naki, hanem támogatólak állnál mellé, talán nem érezné ennyire, hogy bizonyítania kell.

2023. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok! Mindkettőtöknek. Ő nyilván nem akarja azt a látszatot kelteni, hogy a pénzedért van veled. Többet keresel, te pedig ezt élvezed és felsőbbrendűnek érzed magad, ami undorító. Ha már fejleszteni akarja magát, akkor egy normális társ, támogatná benne, nem lehúzás, mint aki attól tart, hogy egy nő esetleg magasabb szintre jutna, mint amin vagy. Ezt a elnézést és lehúzást nem tolerálnám. Ha már nyugaton vagy, akkor viselkedhetnél kevésbé úgy, mint egy kelet országból való maradi valaki.
2023. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
98%

"ha heti egy nap munkával milliós fizetésem van, "


Ezt modt olvasom. Hát ha heti egy napot dologozl, akkor simán csinálhatod a házimunkát, ha a nejed meg minden nap dolgozik és tanul is.

2023. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%

11-es


Edrikusz (7-es válaszoló) kommentjeire nem kell reagálni, ne vedd komolyan. Ő egész nap a gyakorin lóg, kamutáppénzre jár folyamatosan, mert utál dolgozni, tanulni maximum a szakközépben tanult utoljára, ő nem tudja felfogni ezeket a dolgokat, amiket te írsz.

2023. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
4%

17.


Kicsinyes dolog, amit csinálsz - de legalább méltó a pszichopata szintedhez.

2023. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16%

17

Edrikusz meglepően értelmes és nem tanulatlan, csak néha elveti a sulykot, bár messze nem annyira, mint a szokásos incel kommandó.

2023. jan. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
96%

18

Hát most mondd, hogy nem igaz. Te magad állítottad, hogy dolgozni szar és utálsz bejárni, ezt nem én találtam ki. Ahogy azt sem, hogy ha már nem bírod, akkor kiíratod magadat táppénzre. :)


Képtelen vagy felfogni, hogy másokat ÉRDEKEL a munkájuk, szeretik, mert olyat tanultak, ami érdekli őket, a karrierutak meg nem kamuk, így működik a világ, hogy X papírral (+tapasztalattal, ahol kérik) felvesznek X helyre.

2023. jan. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!