Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy ilyen feleséggel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy vidéki kisvárosból költöztünk nyugatra a munkám miatt ami országos szinten is kiemelkedő, pár nap munkával mesés fizetésem van. A feleségem éveket tanult de sajnos a szakmájat nem fizetik meg, ez miatt értéktelennek érzi magát mellettem inkább versenyez velem. Két gyermek született, az elsőt én akartam a másodikat ő. Azóta is sorolja hogy ő nem akart gyereket mert a karrier fontosabb lett volna. Hiába mondom neki hogy bármennyit tanul nem tud a szintemre fellépni mert én az egész fiatalságom feláldoztam ezért. A probléma az hogy otthon én csinálod mindent: naponta főzök, takarítok, viszem a gyerekeket. Naponta ételt rendel, babysittert hív hogy tanuljon hogy utólérjen, a háztartásban semmit nem csinál csak a kötelezőt amit a kicsikkel kell. Ha nem ilyen munkám lenne meghalnánk a koszban. Ő úgy nőtt fel hogy volt otthon kenyér meg szalámi neki ez elég és ő akkor is boldog ezt kapják a gyerekek is alapon. Hogy lehetne felnyitni a szemét? Anyukája nem jön segíteni mert inkább helyette csavarog. A vér nem válik vízzé? Köszönöm

2023. jan. 21. 21:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3%

20.


Biztosan van ilyen is, de azért nem ez a megszokott. Ha így volna, akkor 4-5 jobb állásban lenne mindenki, a maradékot pedig senki nem végezné el.

2023. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
33%
19 A nem tanulatlan az én értelmezésemben azt jelenti, hogy tanult valamit, a kötelező érettségi tárgyakon kívül, ami rá tudtommal nem igaz. :) Olyat itt még nem írt soha, ami azt bizonyítaná, hogy lenne valami valós intelligencia a fejében, az, hogy tud normálisan fogalmazni, ne legyen már extra, ez lenne az alap.
2023. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%

21

A maradékot az végzi el, aki nem tanult, ember. Plusz néhány szerencsétlen, aki rászorul, mert az eredeti szakmája szarul fizet és NEM fér neki bele, hogy azt csinálja, ilyen lehet pl az ápoló is, de ugye különböző élethelyzetek vannak, vannak akik megengedhetik maguknak, hogy szarabb fizetésért csinálják, amit szeretnek.

2023. jan. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
12%

22.


Ez a te spekulációd. Az érettségin a választott tantárgyam nem a megszokott tantárgyak között van, továbbá a főiskolán is legalább közepes osztályzatot szereztem minden tárgyból - amíg véget nem ért, pénzhiány miatt. Ha lett volna pénz, akkor simán végig is csinálom és minden rendben volna. De hát az élet nem ilyen. Ez van.

2023. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
34%
Mire kellett pénz? Itthon ingyenes a felsőoktatás, ja persze az nem, ha nem éred el a megfelelő pontszámot és csak a fizetősre jutsz be. De ez esetben pl - ha tudod, hogy véges a pénzforrás - lehet egy évet halasztani, ami idő alatt _dolgozol_, közben újraérettségizel, hogy elérd a megfelelő pontszámot, és tádám, ingyenes oktatás. Nem kell a pénzre fogni, mikor olyan csóró embereket ismertem, akik le tudtak diplomázni normálisan, hogy na. Szerinted miért mém az, hogy az egyetemisták hajszárítóval melegítik fel a vifon levest és társai? Mert a legtöbb kb részmunkaidős fizetésekből él, mégis átszenvedik magukat valahogy azon a pár éven.
2023. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%
13-as,ugyanebben a szférában dolgoztam majdnem 10 évet, mint szakápoló. Csak nem mentőn, hanem kórházban. Mi a különbség? Nem csak légből kapott jött ötlet ez, hanem 10 éve gondolkodom rajta. Meguntam azt, hogy szákápolóként gyakran az orvosok helyett dolgozom. Olyan dolgokat csináltam a magyar egészségügyben, amire semmi jogusultságom nem volt. Hidd el, tudnék mesélni bőven. Így született meg ez a döntés, hogy menstünk életeket, de élesben. A férjem először nem értette, hogy miért szeretném, aztán amikor elmondtam neki, hogy ez mennyire fontos nekem, fel se merült benne, hogy ne támogasson ebben a döntésemben. Elfogadta, hogy nekem a szakmám az életem, a hivatásom. Megpusztulnék, ha nem dolgozhatnék benne. Nyilván ezt csak azok értik, akiknek szintén ez a hivatásuk. A férjem se érti, de elfogadta. Nem pedig az van, hogy nem mehetek suliba, mert hát akkor fel se érhetnék hozzá.
2023. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
96%

Mit lehet tenni egy ilyen feleséggel?

Talán esetleg elkezdhetnéd tisztelni azért, hogy tenni akar valamit magáért. Aztán támogathatnád a terveiben, mondjuk úgy, hogy leveszed róla a háztartási munka terhét, mert hetente csak egy napot dolgozol.

Te elérted, amit akartál, most rajta a sor. Ha szereted, ez nem nagy kérés.

2023. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
96%
Azért milyen hervasztó azt tudni, hogy egy hozzád hasonlónak van felesége. Sajnálom szegény nőt. Remélem a gyerekeitek azt fogják megtanulni, amit ő mutat példaként, nem azt, amit te.
2023. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%

A csaj valószínű karrierista,és álmában sem vágyott volna szíve szerint gyerekre,de a család kedvéért bevállalta.

Te meg lenézed,mert szerinted nem fog utolérni téged..

Egy újabb elhibázott házasság,ami előbb utóbb tönkre fog menni.

2023. jan. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem akar haztartasi biorobot lenni. Megértem
2023. jan. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!