Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vita közben a másik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vita közben a másik nagyon sértő dolgokat mond csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Férjem amikor összevitázunk valamin de nem kiabálok vele csak érvelek Őt azonban idegesíti ha nincs mindenben igaza akkor olyanokat mond nekem hogy undorító vagyok meg amúgy is elege van már belőlem stb .Nekem ez az önbizalmam annyira aláássa hogy napokig depressziós vagyok miatta Akkor meg úgy csinál mintha minden rendben lenne .én reagálom túl nem kéne emiatt marnom magam?
2023. febr. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Elég érdekes szóhasználatai vannak a férjednek hogy "undorító vagy" .

Erre nem tudok mit mondani. Jó kapcsolat amúgy a tiétek?

2023. febr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom te asszertivan kommunikalsz e nyugtázol e meg stb. Vagy miért hat provokativan a másikra.

Többféleképpen leheg előadni szinte mindent.

De talán eg, támpont:figyeld meg az anyjat hogyam kommunikál vele általaban mindenki abból ért a legjobban.

2023. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Plusz tipp gyakorta adják az emberek szánkba az ő szavaikat meg amik hatással vannak rájuk.

Pl féltékeny exem amikor engem nyugtatni akart mindig azt mondta nekem neki senki más nem kell csak én, értem él, én vagyok a mindene.

Amikor rájött a feltékenysegi hisztije drámái, az en szavaimat soha nem fogadta el pl amikor mondtam hogy de nem is néztem a másik pasira, meg hogy néz ki amugy se kéne, egyre jobban csak felhergelte magát mindenen. Egy válasz se volt jó.

De ha képes voltam a számra venni az ő szavait nekem senki más nem kell csak te, akkor meg azt kaptam na miért nem ezt mondtad?es olyankor nyugodott le mindig.

Amugy nekem baromi nehéz a másik szohasználatait nyelvét használni a sajátom helyett, de ha képes vagy vesgekedes kozben erre figyelni 200 as vernyomással hogy az Ő szavait tudd használni, akkor az sikerre vihet.

2023. febr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se esne jól ez biztos.

Meg kellene kérdezni miért bánt téged.

2023. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmu hogy támadasnak veszi provoaktivan át. Azért támad. Ugyan mi másért.
2023. febr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez túlzás. Ha nem tartom undorítónak, nem mondom ezt. Túlzok néha mérgesen én is, de totális valótlant nem állítok. Ezt feltételezném én is.
2023. febr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te miért is vagy vele? Jó persze tudom... kell a dráma. :D
2023. febr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen aljadékkal egy percig se lennék együtt. Ha undorítónak tart akkor tudja merre van az ajtó. Ha nincs igaza támad a másik megalázásával, alá próbálja ásni az emberi mivoltodat, az önbecsülésed, ne legyél már balek, hogy hagyod.
2023. febr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az olyan vitapartnerek mondanak ilyet, akik pontosan tudják, hogy nincs igazuk, így érvük sincs azt alátámasztani.

Az én Kedvesem pl. SOHA nem mondana ilyet, bármilyen ideges is. És én se Neki.

2023. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!