Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szeretném a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretném a másik szemszögből látni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szeretném. Szóval már nagyon unom ,hogy folyton belezúgok mindenféle nőcskébe (nemtudom egyébként csak én vagyok-e ilyen mert én havi szinten) és a legtöbbször persze mindig csak koppanok , nehéz megtalálni az igazit :)


De a kérdésem igazából más jellegű. Én már annyiszor átéltem azt az érzést mikor valakit meglátsz az első pillanattól kezdve és szépen kifejlődik a vonzalom, az érzelmek, vársz rá aztán már akarod ŐT és így tovább.


De még igazából sosem hallottam úgy igazán a másik félt ,hogy Ti lányok nálatok hogy van ez. Persze gondolom nagyjából mindenkinél ugyan az de én most lehetőleg személyes sztorikat vagy úgy összegezve szeretném hallani a dolgokat ,hogy hogyan zúgtatok bele egy férfiba. Az első perctől kezdve, milyen volt az első benyomás mikor megláttátok , mit szoktatok gondolni mit néztek meg először , mi a fontos igazán egy férfin, mi ragadt meg benne a legjobban titeket és mikor változott át a sima testi vonzalom kicsit többé?


2016. dec. 13. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogod elhinni: a nők pont olyan emberi lények, mint a férfiak!

Nincs különbség aközött, ahogy megkedvelik a másikat, vagy ahogy a vonzalom kialakul. Ugyanúgy éreznek, ha szeretnek, ugyanúgy tudnak vergődni, ha nem viszonozzák az érzelmeiket, és a többi.

Pont ugyanúgy sokfélék, és mindenkinek más számít ismerkedéskor.


A vonzalom ennél is cifrább, mert nekem volt olyan pasi, aki csak akkor tetszett meg, mikor elkezdtünk beszélgetni. Az éles esze, a csípős humora, és nem utolsó sorban a nagyon kellemes hangja miatt. Úgy beszélgettünk 2 órán keresztül, mintha ezer éves barátok lennénk. Külsőre meg pont nem az esetem, de utána odavoltam a hangjáért akkor is, ha csak telefonon hallottam.

Vagy volt egy srác, akiről én is azt mondtam, hogy csúnya. :) De képtelen voltam a kistányérnyi kék szemeit kiverni a fejemből. A poén, hogy nekem egyébként a barna szemek tetszenek. :)


Az első benyomás, és a vonzalom teljesen meghatározhatatlan dolgok miatt alakul ki. Vagy van, vagy nincs. Nem lehet befolyásolni. Talán a feromonok miatt, talán másért, ehhez egy komplett angol tudóscsoport kéne, akik tíz év kutatással ki tudják deríteni, hogy miért.


Az tény, ha valaki elsőre nem szimpi, akkor az úgy marad, legfeljebb jobban megismerem, és akkor elvagyok vele: udvarias, haveri viszony lehet köztünk, de vonzalom soha. És ez akkor is lehet, ha egyébként tíz nőből kilenc olvadozik tőle, hogy hú de helyes.

2016. dec. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos: nem akarnek ilyen ferfival komoly kapcsolatot
2016. dec. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én tiniként voltam havonta szerelmes. :D Aztán lett egy párkapcsolatom, ami véget ért 3 év után. Majd 2 év szingliség, de már itt sem voltam havonta belezúgva másba. Később megismertem a jelenlegi páromat, akivel lassan, de biztosan kialakult a szerelmünk. Neten ismertem meg, mivel közel lakunk egymáshoz, így mihamarabb személyesre fordítottuk a találkozást. Már kép alapján is, mégha nem is a legelőnyösebb képet tette ki akkor magáról, én átláttam rajta. :) Tudtam, hogy ő lehet az én emberem. Ahogy egyre többet találkoztunk és egyre jobban megismertem, annyira megfogott, hogy egyáltalán nincs igényem arra, hogy másba belezúgjak. Előző kapcsolatomban előfordult, hogy láttam valakit, akihez elkezdtem vonzódni, de nem történt semmi. Jelenleg senki máshoz nem tudok vonzódni, és kicsit megijeszt, amellett, hogy iszonyú boldoggá tesz a tudat, hogy megtaláltam a számomra tökéletes partnert. :)
2016. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kevés férfi tetszik. Mondhatni nem olyan szemmel nézem őket, nem fog meg bennük semmi.

De ha igen, az valami varázslatos csodának számít.

A párommal is mikor találkoztam akkor láttam hogy helyes, de ez még nem vágott hanyatt. De aztán megismertem a személyiségét és fülig belebolondultam.

3 évé együtt vagyunk és az előző héten láttam egy srácot aki megfogott, addig egyet sem. Vele is éreztem valami kapcsot azonnal. Teljesen megmagyarázhatatlan. Eladóként csak segítettem neki a választásban, nem beszéltünk semmi másról, nem flörtöltünk. 2 hét szabadságra mentem és mindig benn motoszkált a gondolataimban. Majd mikor visszamentem, megjelent és elhívott randizni.

Természetesen nem lépek félre, de lenyűgözött ez a dolog, mert még soha nem történt velem ilyen. Hogy semmi flört és mégis egymásra ekkora hatással voltunk.

2016. dec. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy van fordítva is.
2016. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!