Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan másszak ki ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből az egészből, és éljem úgy tovább az életem, mintha nem történt volna semmi?

Figyelt kérdés

Házasságban élek, gyerekek is vannak. Voltak hullámvölgyek, nagyon durva vitáink


Hogy rosszkor voltam-e rossz helyen, vagy csak a körülmények hozadéka volt, de beleszerettem valakibe.


Nem történt semmi, nem is fog, sőt, direktbe a másik fél nem is tudja.


A párommal dolgozunk a kapcsolatunkon, próbálunk tenni érte, és nem akarom borítani.


De belülről ez az egész kicsinál, nem tudom kiverni a fejemből, és nagyon szenvedek. Tudom, hogy sose leszünk együtt, ezt rendeztem is magamban.

De hogyan tudnám kiirtani ezt az egész szart, az érzéseket, főleg úgy, hogy a körülöttem levők semmit ne vegyenek észre?



2023. febr. 28. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Idővel jobb lesz. Kerüld el, amennyire csak tudod, foglalkozz mással, öld ezt a plusz energiát a házasságodba. Fél év múlva meg fogod köszönni magadnak.
2023. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Az biztos hogy sokat számítana hogy ne találkozz vele, ne lásd a másik illetőt!Keress benne negatív dolgokat, hogy könnyebb legyen felejteni!

A családodra fordítsd a figyelmed energiád! Szervezz programokat és hasonló!

2023. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
El fog múlni. Magától is. De ha nem a munkatársad, ne találkozz vele, előbb elmúlik.
2023. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Szia,


Én ugyan ezt élem. Már 2 éve várom, hogy elmújon, de csak egyre jobban beleszerettem.

2023. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg sohasem múlik el, ugyanis mindig ott lesz benned a "milyen lenne? Mi történt volna, ha...? Kedves, gondoskodó, jó az ágyban?" etc. kismillió megvláaszolatlan kérdés és ezért nem tudod lezárni magadban, hisz nincsen rá egyértelmű felelet.


Nekem 13 éve van plátói szerelmem, még fiatal voltam, megtetszett, etc, de végül nem jöttem vele össze.

Azóta bennem vannak ezek a kérdések. Már rég nem él az országban, ha akarnám sem tudnám felkutatni (nem akarom, minek), de amíg élek ott marad a szívem egy zugában.

2023. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha látod nem fog elmúlni az érzés.
2023. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
3.vagyok és nő, ndkem múlt dl. Akikndk ennyire nem múlik em, azok nők vagy férfiak?
2023. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Most látom, milyen szörnyen írtam. Bocsánat.
2023. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is hasonló. Nekem a munkatársam és nő. Egyrészt idősebb is 10 évvel, valamint részben a felettesem is. Gyakorta látom. Sajnos nekem vannak gyengébb és jobb időszakaim. Pl. volt, hogy nagyon kivoltam már, hogy az egészből nem lehet semmi. Nem mondtam én sem el neki direktbe, de furcsálnám ha nem tűnt volna fel neki. Volt már hogy párszor megérintette a válam, vagy hogy súgott valamit és akkor összértünk. Na hát ezek kicsináltak teljesen, meg aztán amikor ezek után napokig nem tudtam pl. beszélni vele. De aztán túltettem magam ezeken és örültem neki, hogy mennyivel könnyebb az életem. Aztán megint kezdődött az egész előről...


Most is napi szinten gyakran eszembe jut, hiányzik... Nehéz így, hogy a munkatársam

2023. márc. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a párodra és arra, hogy neked ez milyen érzés lenne. Óvd meg ettől, tudom hogy csak félig tehetsz róla, de olyan ronda dolog.
2023. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!