Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ezt hogyan próbálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogyan próbáljam megbeszélni/megoldani a férjemmel?

Figyelt kérdés
A férjem viselkedése mostanság több mint furcsa. Úgy van, hogy van külön számlánk, amire jön a fizetésünk, és utána rakjuk át a közösre. Ez azért van, mert ő valahogy cégesen számláz be a munkahelyére, nekem meg minden ügyfelem utal, így nem egy nagy összegben jön a fizum. Ma délelőtt kivettem egy ilyen “félnapos szabit” mivel magamnak szervezem a munkám, ezért ilyet néha be tudok iktatni. Rendet raktam a nappaliban, mert már nagyon zavart az állapot. Van egy ilyen kisasztal amire mindenféle papírt, postát, ilyesmit odarakunk, és én azt időnként elpakolnom. Most is ezt tettem, és megtaláltam a számlát amit a március hónapról kiállított. Nem turkálok, csak nyilván átnézem a papírokat, hogy tudjam hova kell tenni. Na most az a helyzet, hogy az azon lévő fizetendő összeg, és amit ő be szokott utalni a közösbe kb 70.000 ft-tal eltér. Mármint 70.000-rel kevesebbet utal, mint amennyit hivatalosan kapnia kell. Pedig minden előfizetés, minden a közös számláról megy. Emellett többször volt már olyan, hogy tudom hogy 6 körül szokott végezni a munkában és kb fél óra mire hazaér, mégis volt hogy 9-fél 10 körül jött csak haza. Nem firtattam, neki is szüksége van arra, hogy azt csinálja amit szeretne. Valamint mostanában igencsak megritkult a szex, és sokkal kevesebb benne a szexuális energia. Mármint tudjátok, nem esünk egymásnak a konyhában, vagy nem tudom, csak fekszünk az ágyban, megkérdezi szeretném-e és akkor gyorsan lezavarjuk. Ha én kezdeményezek, abból általában nem is lesz szex. Nem szeretném azzal gyanúsítani, hogy megcsal, vagy ilyesmi, csak ez az egész nagyon furcsa nekem. Amikor próbáltam vele beszélgetni a szex hiányáról, hogy én többre vágynék, és hogy régen az ő libidója is magasabb volt, másnap kaptam tőle egy játékot, mert szeretné ha kielégült lennék. Nagyon olyan mostában mintha nem lenne itt a hátasságunkban. Nem tudom van-e ehhez bármi köze, de próbálkoztunk egy babával ami 7 hónap próbálkozás után sikerült is, de sajnos elvetéltem decemberben. Akkor a férjem azt mondta, hogy egy időre ezt halasszuk el ezt a dolgot, és nagyjából szerintem azóta kezdődtek ezek a problémák. Én elég rosszul viseltem lelkileg a vetélést, így a karácsonyunk elég szomorkásan telt, nem volt annyi energiám sütni, főzni és ünnepi hangulatom sem igazán volt. Szenteste össze is vesztünk és ő 26-án elment a szüleihez, mert azt mondta magányra vágyik, és csak új évkor jött vissza. Én bocsánatot kértem tőle a viselkedésemért, de nem igazán éreztem hogy megbocsátana. Szóval nagyjából fél éve ilyen a házasságunk. Én próbáltam ezt megbeszélni vele, mondtam a terápiát is, mert én egyedül járok, és az én terapeutám ajánlott egy párterapeutát, de a férjem azt mondta, hogy ez csak a válás előszobája, ez arra van. Hogy olyan mint az utolsó vacsora a kivégzés előtt, és hogy csak enyhíti a fájdalmat. Szóval nem volt túl támogató, pedig régen nem ilyen volt.

2023. máj. 16. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem úgy tűnik, hogy ő már csak jogilag a férjed. Igazából mindegy is, van-e valakije rajtad kívül, vagy nincs. Az együttműködést elutasítja, nem tudsz mit csinálni. Keress egy ügyvédet!
2023. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én is azt mondom, van valakije. Ez már halott házasság, ide gyermeket nem kellene vállalni.
2023. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Karácsonykor elvonul a férjed?? Szép.

Mindegy hogy van e vkije vagy nincs, ez a házasság kifújt...

2023. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Te birka vagy? Karácsonykor lepattant, és ujevkor jelent meg?? Labtorlo vagy neki, szerinted az normális házasság, ha karácsonykor eltunik a párod, és ujevbe jelenik meg?! 😀 Anyucinal volt biztosan...ja nem.
2023. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Válj el. Ügyvéd stb.
2023. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Tehát te megkérted, hogy tegyetek a házasságotokért, erre ő azonnal visszatámadt, hogy azt csak válás előtt kell. Valószínűleg azért volt az első gondolata a válás, mert ő már azt tervezi. A pénzt is valószínűleg arra rakosgatja félre magának. Megcsaláshoz nem kell konkrét összeget rendszeresen elrakni. Keress ügyvédet és légy te is felkészült mielőtt számon kérnéd, vagy mielőtt ő terítené a lapokat (szerinte) a semmiből.
2023. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék egy ilyen szar házasságban, az biztos. Karácsonykor lelép otthonról, nem támogatott a vetélésedkor, inkább egyedül hagyott. Nem igazán lehet rá ilyen szinten számítani. Ahelyett hogy tenne a szex javításáért, inkább vesz neked egy játékszert... nagyon gáz.
2023. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Én sem maradnék, nem úgy viselkedik, mintha a párod lenne. Ott volt az a szomorú, fájdalmas időszak a vetéléskor, teljesen érthető ha nem voltál lelkileg toppon, és ő mégis lelép? Meg a többi, amit írtál, hogy játékszert vesz inkább... Sajnálom de nem hiszem, hogy ezt erőltetni kellene, főleg hogy az ő viselkedése azt mutatja, ő már el is engedte már félig.
2023. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Nálam újév után másnap megkapta volna a válási idézést és ennyi. Te meg vele vagy.
2023. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Cseléd típus a kérdező.
2023. máj. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!