Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Próbáljam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbáljam vele megbeszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom és ő is szeret engem,tudom.Csak az a probléma,hogy néha úgy érzem,mintha a tulajdonaként kezelne engem és teljesen kisajátítana magának.Minden nap szoktunk találkozni,délután.Én általában délelőtt mindig itthon vagyok egészen addig,amíg nem megyek találkozni vele.Tegnapelőtt el akartam menni a barátnőmmel vásárolni,de nem mentünk,mert nagyon meleg volt s nem is volt kedvünk.Amikor a barátom megtudta,azt mondta,hogyha elmentem volna vele vásárolni,nem is találkozott volna velem.

A tegnap megkért az egyik barátnőm,hogy vegyek el neki egy ruhát egy lánytól,de oda se mehettem.Vagyis azért is veszekedett velem és olyanokat vágott a fejemhez,hogy csináljak amit akarok és reméli,hogy majd egyszer észreveszem magam.De nem értem,hogy ebbe mi eshetne neki rosszul vagy miért nem mehettem.

Nem mehetek a barátnőmmel a városba,nem mehetek fagyizni,semmit sem csinálhatok majdnem.

Amikor erről próbálok beszélgetni vele,akkor általában mindig elkezdünk veszekedni és amikor ő felmérgelődik,akkor nem is lehet vele normálisan beszélgetni.Fogalmam sincs hogy érthetném ezt meg vele vagy hogy tudnánk ezen változtatni.Én általában mindig kitalálok valamit a barátnőimnek,hogy miért nem megyek,mert nem akarok vele veszekedni,mert sokkal fontosabb számomra ő,mint a barátnőim,de azért nem esik jól és nem szeretném,hogy mindig veszekedjen velem,akárhova megyek vagy akármit csinálok.

Én se veszekedek vele,hogyha a barátaival van,sőt.Nem is szeretném,hogy egész nap otthon üljön és semmit se csináljon.Soha nem tudnék ilyenekért veszekedni vele..

Mit csináljak?Próbáljam vele megbeszélni?

16/L


2012. aug. 7. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a rózsaszín ködtől nem látod, hogy a pasid egy betegesen féltékeny, éretlen kisfiú még.

A barátnőidet meg most hanyagolod, aztán ha véget ér ez a csodás kapcsolat, majd sírhatsz, hogy se pasi, se barátnők.

2012. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző kommentelőnek 1 pont!!!Teljesen igaza van!Valószínűleg totálisan kiakar magának sajátítani és te ebbe bele mész!Közben mindenkit eldobsz magadtól-olyanokat akikre talán még szükség lehet!Én erre azt szoktam mondani!,,Pasi jöhet több is,de barátok (igazi barátok) nem minden sarkon állnak!,,
2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, hogy szereted, nem áll szándékodban megcsalni. Ha olyan nő lennél, aki megteszi, bármennyire is őrizhetne, megtennéd. És nyilván azért szólsz neki, mert nincs benne hátsó szándék.


Ha ezt nem hagyja abba, hamarosan feladod majd, meglásd. Nem fogod idegileg bírni, mert ez beteges.


23/N

2012. aug. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,mert olyan sokat sírok miatta,de tényleg nagyon szeretem.Sokszor mondja,hogy úgy érzi,hogy megcsaltam vagy meg fogom csalni,de nem fogom.Nem tudnám megtenni.Nem érné meg és nem is vagyok olyan típus.
2012. aug. 7. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ad 1: Figyeld meg, ha így folytatja, addig mondogatja, hogy megteszed.

Ad 2: Ülj le vele, és mondd el neki, hogy semmi oka féltékenykedni, hagyjon egy kis szabad teret neked.

Ad 3: Sok jövőt nem jósolok egy ilyen kiegyenlítetlen kapcsolatnak.

Ad 4: MINDIG a barátok az elsők.


24/N

2012. aug. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom előttem szólókhoz, totálisan igazuk lehet. Már most ilyen betegesen féltékeny mi lesz később?

Egyébként meg fél, hogy megcsalod? Tudod egy picit mindenki magából indul ki...

Na jó, de nem ez a lényeg. Tisztázdd vele a dolgokat és ha nem érti, akkor gyakorlatilag nincs meg a bizalom, vagyis kb. kár az egészért.

2012. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!