Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan,hogy a férj direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy a férj direkt túlvállalja magát,hogy addig se kelljen otthon lennie?

Figyelt kérdés

Vagy hogy a feleséget így ellehetetlenítse a munkától?


Több kisgyermekes családról van szó. A nőnek csak alkalmi munkái voltak eddig,próbálkozott munkát találni,de mivel a férj alig van otthon,ezért ő rendezi a gyerekeket teljesen egyedül,nagyszülői segítség nincs. Próbálkozott már munkát találni,de ha betegek a gyerekek,ami gyakran előfordul,csak ő tudna otthon maradni velük.


A férj az anyagiakra hivatkozik,ami részben igaz is,viszont az nem felelne meg neki,hogy a nő kiváltsa a munkahelyét vagy az egyik műszakot,mert hogy úgysem keres annyit,mint ő.


Ha nagy ritkán otthon van,akkor is talál valami indokot,hogy lelépjen. Ő folyamatosan fejleszti magát,ilyen-olyan tervei vannak karrier terén,viszont a feleségnek a gyermekek miatt korlátozottak a lehetőségei..


Mit gondoltok egy ilyen házasságról?


2023. máj. 28. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%
7-es, a legtöbb nő mégis marhára vágyik a házasságra, gyerekre.....Pedig ideje lenne már szembenézni azzal, hogy szinte az összes ide fut ki. Ezért is van a sok válás. Kevés hím van, aki valóban alkalmas a házasságra, gyereknevelésre.
2023. máj. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
13%
Nőként mondom hogy azért ezen a téren a nőket sem kell félteni. A hízást ráfogják a terhességre, a tramplisodást az időhiányra, a szexhiányt a fáradtságra, holott egész nap megy a tiktok, netflix, a nasizás, a gyerek elé meg bevágják a tabletet. Majd mielőtt hazaér a férj gyorsan nekiállnak "hulla fáradtan" a teendőknek és ráfogják a gyerekre hogy szalad a ház. Tisztelet a kivételnek!
2023. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenné váltam. Agyerek megszületése után minden megváltozott! Én boldog apaként mindent megtettem, segítettem mindenben, bevásároltam, főztem, takarítottam, a kicsivel voltam. Aztán azt vettem észre hogy szolgának vagyok tartva, egy jó szava sem volt hozzám, a szex úgy ahogy volt eltűnt. Csak vártam hogy észhez tér de nem. A gyereket maga mellé szoktatta az ágyban, én meg aludhattam külön. Amikor közeledtem, mindig elutasított. Aztán azon kaptam magam hogy jobban érzem magam amikor nem vagyok otthon. A munkahelyemen olyan helyre kértem magam ami távol van, sokszor alszom inkább bent. Nem is hiányzok otthonról. Neki csak a gyerek a lényeg meg a pénz amit hazaadok. Óriási csalódás ez a nő, ha neki nem kellett egy értelmes odaadó férj, akkor én nem tudok többet tenni.
2023. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez a megcsalás előszobája.Ahol már a párok megszokásból és kényszerből vannak együtt. Menekülés az otthoni kötelezettségek elől. Sajnos női oldalról is vannak ilyen aranyásó típusok, akik a gyerek születéséig játszák az agyukat, majd utána a férjet, - ha normális és segítőkész apuka - koszos rongyként, szolgaként használja. Nyílván az intimitás természetes hogy háttérbe szorul az első 6 hónapban, de én ismerek párt ahol meg tudták ezt is oldani. Az ilyen nők megérdemlik ha olyan pasit kapnak a nyakukba aki lelép a szülés előtt.
2023. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet! Nem kell hinni senkiben, mindenki csak az önös érdekei kiszolgálására keres párt. Pl. legyen minden nap szex, legyen kaja az asztalon, legyen anyuci aki kiszolgál, legyen pasi aki szórakoztat, legyen aki biztosítja az anyagi hátteret. Legyen aki krvára jól néz ki mellettem, legyen aki turbózza az önbizalmam, legyen aki a lelki szemetes ládám lesz, legyen aki megment a szr életemtől... Szóval legyen aki...


Persze ehhez kellenek az évek, évtizedek hogy tapasztaljon az ember. Fiatalon még mindenki naiv.

2023. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!