Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem utálom a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem utálom a férjem, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megutáltam a dolgai miatt. És az a durva hogy rajottem hogy ő mindig ilyen volt, de valahogy nem tűnt fel, illetve feltűnt, de küzdöttem hogy pl figyelmesebb legyen. Vagy próbáltam javítani rajta. De nem változott 9 éve. És egyszerűen megutaltam emiatt. Közben sajnálom is, mert ő nem tehet róla hogy ő ilyen...

Hogy nekem nem jó.

Hogy béna, semmit nem tud megcsinalni mert nem sikerül neki, hogy állandóan ideges. A gyerekekkel türelmetlen, lusta, ha nem mondom neki mit csináljon, csak a telefonját nyomkodja.

Hogy nincs jogsija, én viszem ide oda, de bemagyaraz a vezetésbe, pofákat vág ha szerinte "minek fekeztem", "túl hamar indexeltem".

Hogy minden szaron megsertodik mint egy gyerek. Hogy mindent én csinálok a hazban, ő semmilyen hivatalos ügyet nem tud megoldani, mert fix hogy elbassza!

Ő persze ezt úgy éli meg hogy én állandó elégedetlen vagyok, hogy én hárpia vagyok, hogy nekem semmi sem jó. Amit meg is értek az ő szemszögéből.

De basszus, baromira elegem van belőle. Legtöbbször azt érzem hogy gyűlölöm és az a legjobb amikor nincs itthon. Mert nincs feszültség, a gyerekekkel nem ordibal, én jól elvagyok velük. Örülök ha nem jön velünk valahova.

Mert akkor senki sem pofazik a vezetésbe, nem ordít a gyerekekkel mert sírnak a kocsiban.

Elválni hogy válnék el? Most költöztünk be az új házunkba. Hitelek, babaváró, csok.

Inkább csak panaszkodni esik jól. Senkinek elmondani nem tudom.

De azt tudom, amint jobb lesz a helyzet, nagyobbak lesznek a gyerekekek, egyedül is boldogulok velük, akkor végig viszem ezt, és találok olyat aki figyel rám, aki boldoggá tesz, meglep néha, kedves hozzám, megérint, megnyilik előttem és tényleg egy hullámhosszon vagyunk.

Ha a gyerekek nagyok lesznek, új életet kezdek.


2023. máj. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
49%

50. Én mondtam már neki. Ő hajtja a magáét, nem posztom hogy elhitessem vele azt amit nem akar. Azt a fene nagy egóját most már az sérti, hogy mi van akkor ha igaz amit írok?


48. Még most sem voltál elég kemény! Próbálkozzál újra. Dobok egy csontot, várj: csikkzsebembe több van mint amennyit eddig elértél vagy amennyit érsz jelenleg. Hogy jövőben mennyit fogsz az rajtad múlik, én optimista vagyok veled szemben, hátha tanulsz.


50. Azt írta hogy ő publikusba élvezi, én csak menekülni szerettem volna privátba. Hát ő a 85%-os észlény, ő már csak tudja mitől döglik a légy. Felőlem nyomhatjuk itt évekig is, mint már írtam, türelmes vagyok. Szegény nem meri megmutatni felém a nevét, de gyanítom hogy ismerjük egymást, csak nem akarok rákérdezni. Ezt sejti ő is, így a részéről lenne ciki. Nem állítom, csak benne van a pakliba.

2023. máj. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%
51- akkor minek állsz le vele vitatkozni?
2023. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
52. Ebben igazat adok... :)
2023. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
52%

"48. Még most sem voltál elég kemény! Próbálkozzál újra. Dobok egy csontot, várj: csikkzsebembe több van mint amennyit eddig elértél vagy amennyit érsz jelenleg. Hogy jövőben mennyit fogsz az rajtad múlik, én optimista vagyok veled szemben, hátha tanulsz."


Szerintem amikor megszülettem már azzal többet értem sokféle mértékegységben kifejezve, sajnálom ha ez sérti a kissebségi komplexusod.


"Szegény nem meri megmutatni felém a nevét, de gyanítom hogy ismerjük egymást, csak nem akarok rákérdezni. Ezt sejti ő is, így a részéről lenne ciki. Nem állítom, csak benne van a pakliba."


Sose barátkoztam lúzer csikkes incelekkel, ezután sem tervezem. Abban egyetértünk hogy tényleg ciki lenne nekem ha mégis. XD Az ilyen fajta hulladék nem hiányzik az életembe.

2023. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

54. A primitívséged és az egód kéz a lézben jár! Sebaj, majd rájössz csak figyeld az életed! Tudod mint mindennek, ennek a beszélgetésnek is ára lesz, még csak hinned sem kell benne missssz tökéletesség.

Mint egy partra vetett hal vergődsz itt nekem, lenézel. ikszdé

Nekem ez tetszik, mert az örök vesztesek azok akik a nagyképűségük miatt semmibe veszik a másik oldalt. Óóó hogy mekkorát koppannál a valóságban! ikszdé.


Mondjuk a személyeskedésben jó vagy, hogy már melletted is kampányoljak. Sokra mondjuk nem viszed vele, de te tudod. Engedelmeddel most távozom, mert vár egy fejlesztői munka aminek több értelme van mint veled bájcsevegni. Mint mondtam nyugodtan megkereshetsz privátba is! Van az a mondás, hogy egy fogadáshoz két ember kell, egy nyertes és egy vesztes. Most konszolidáltan fogalmaztam... Veled ellentétben én tudom ki vagyok, így bármekora tétet letehetsz én duplázom, aztán "all in".


Csikkes incel? ikszdé

Erre mennyit dobsz fel? Vagy külön-külön is benne vagyok, nekem teljesen mindegy. Szerintem már te is sejted hogy buknád, de azért még mindig adod hogy te vagy aki a magas lovon ül.


Egyébként otthon élsz még a szüleiddel vagy már letáboroztál valami albérletbe? Azt meg se merem kérdezni hogy házas vagy-e, a gyerek kérdés rád nézve meg olyan lenne mint ördögnek a szentelt víz! Autó? Autók? Közlekedési eszközök? Ingatlan, ingatlanok? Karrier, hivatás? Befektetések, megtakarítások, üzlet, eszközállomány? 1-2-3 diploma? Valahol megjelent már írásod? Jegyzik valahol, valamilyen szinten, sportban, társadalmi szinten a neved? Esetleg a munkásságod eredményeképpen van valami haszna a társadalomnak belőled? Ne is soroljam tovább mi? Hol tartasz? Én előre szóltam hogy ne menjünk bele a témába, de te annyira magabiztos voltál. Hát én feldobtam a labdát! Ha már annyira nulla lennék mint amennyire te gondolsz, akkor már elhúztam volna a fenébe. Te akartál játszani, hát gyerünk. Dobd már ki a lapjaidat! Vagy egy noname anonym fórumon mersz csak arcoskodni?

Ott a privát, nyugodtan rám írhatsz, nem harapok. A pókerben is lehet blöffölni, de a végén be ki kell teríteni a lapokat.


Önazonos vagy?

2023. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

kedves kérdező,meg tudlak érteni, a leírtak alapján tényleg elég balfék.

Olyan fickó akinek jogsija sincs,hát valami erősen hibázik nála.

És még ő pofázik bele ezek után a vezetésedbe..

Sajnos arra hiába vársz,hogy ha majd iskolások lesznek a gyerekek

könnyebb lesz.Dehogy lesz,be jönnek majd a plusz foglakozások,

segíteni kell nekik tanulni,és már ők is észreveszik

ha gáz van...Sajnos semmi biztatót nem tudok írni,a

jövőre nézve...

2023. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Jujj hát a hitelt nagyon nem kellett volna vele felvenni. Sajnállak, mert anyám is utalja apámat, én is utálom. De ő vele maradt és marhára szenved mert már csak ketten vannak és szó szerint ruhellik egymást. Amint tudsz lépj , én ezért nem alapozok pasikra főleg ha már az elején látom a gondokat. Olyan pasival kell összejönni aki sokáig élt egyedül , ne aggódj az tud mosni meg főzni meg nem nézi cselednek az párját
2023. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!