Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem utálom a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem utálom a férjem, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megutáltam a dolgai miatt. És az a durva hogy rajottem hogy ő mindig ilyen volt, de valahogy nem tűnt fel, illetve feltűnt, de küzdöttem hogy pl figyelmesebb legyen. Vagy próbáltam javítani rajta. De nem változott 9 éve. És egyszerűen megutaltam emiatt. Közben sajnálom is, mert ő nem tehet róla hogy ő ilyen...

Hogy nekem nem jó.

Hogy béna, semmit nem tud megcsinalni mert nem sikerül neki, hogy állandóan ideges. A gyerekekkel türelmetlen, lusta, ha nem mondom neki mit csináljon, csak a telefonját nyomkodja.

Hogy nincs jogsija, én viszem ide oda, de bemagyaraz a vezetésbe, pofákat vág ha szerinte "minek fekeztem", "túl hamar indexeltem".

Hogy minden szaron megsertodik mint egy gyerek. Hogy mindent én csinálok a hazban, ő semmilyen hivatalos ügyet nem tud megoldani, mert fix hogy elbassza!

Ő persze ezt úgy éli meg hogy én állandó elégedetlen vagyok, hogy én hárpia vagyok, hogy nekem semmi sem jó. Amit meg is értek az ő szemszögéből.

De basszus, baromira elegem van belőle. Legtöbbször azt érzem hogy gyűlölöm és az a legjobb amikor nincs itthon. Mert nincs feszültség, a gyerekekkel nem ordibal, én jól elvagyok velük. Örülök ha nem jön velünk valahova.

Mert akkor senki sem pofazik a vezetésbe, nem ordít a gyerekekkel mert sírnak a kocsiban.

Elválni hogy válnék el? Most költöztünk be az új házunkba. Hitelek, babaváró, csok.

Inkább csak panaszkodni esik jól. Senkinek elmondani nem tudom.

De azt tudom, amint jobb lesz a helyzet, nagyobbak lesznek a gyerekekek, egyedül is boldogulok velük, akkor végig viszem ezt, és találok olyat aki figyel rám, aki boldoggá tesz, meglep néha, kedves hozzám, megérint, megnyilik előttem és tényleg egy hullámhosszon vagyunk.

Ha a gyerekek nagyok lesznek, új életet kezdek.


2023. máj. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
84%
Biztos, hogy a férjed lelkét is nyomja egy csomó dolog, beszélgessetek, vitázzatok, értesd meg vele, hogy mit vársz tőle. Ha már belekényszerültél ebbe az életbe, próbáld meg kihozni belőle a legtöbbet.
2023. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
56%

#7 "Itt írja a nő, hogy a palinak jogsija sincs, ügyet intézni képtelen és lusta, szóval ez a szokásos incel "hahahaha megszívtad" hiszti a külsőről, az utazásokról meg pénzről nem jött be haver."

Jogos az észrevételed, de ha #2 begőzölt fröcsögését nem nézzük, akkor azért sok mindenben igaza van. Ha valaki ennyire irritáló, idegesítő, hulladék alak, akkor 9 évig miért volt jó? Oké, nem 9, mert a nagyobbik gyerkőc 4 éves, de az akkor is 5 év, meg ami még a házasság előtt volt. 5 év alatt már kiderülhet, hogy milyen a másik. Gyanítom, a gyerekek születése előtt sem volt másmilyen.

Persze, vannak dolgok, amik tolerálhatóak. Az, hogy valakinek nincs jogsija? Nem kötelező dolog. Az "okoskodás" már annál nagyobb probléma. Vagy ha annyira zavarja, akkor menjen gyalog, vagy busszal. De ha 9 éve ez a viselkedése nem volt probléma, akkor most miért az? Vagy: 9 éve miért nem volt az?

Ugyanez a kérdés igaz a többi problémára is. Ami most probléma, az éveken át nem volt az? Vagy ha az volt, akkor mi a fenének kellett még két gyerekkel, meg egy CSOK-kal, meg miegymással hozzákötnie magát? Azért 5 évre nem lehet azt mondani, hogy a hirtelen hévtől nem látta, hogy milyen ember is a másik.

2023. máj. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és ez 9 év után tűnik fel? Most jöttél rá, hogy milyen a férjed? Akkor, mikor gyereket vállaltál vele, akkor még jó volt, vagy akkor mit szerettél benne, ha most meg beismered, hogy mindig is ilyen volt?
2023. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
4%

9. Hát te sem vagy valami éles kés a fiókban! A személyeskedésed arra utal, hogy lelki sérült vagy, tovább nem is ragozom. A rossz kapcsolat meg 99%-ban meg mindig a nők hibája. A NŐ VÁLASZT! Innentől kezdve ez olyan, mint amikor autót akarsz venni, és megtetszik egy jármű. Előtte nem ártana tájékozódni hogy mit is veszel. De nem, nektek az kell, mert szép a színe. Aztán amikor kiderül hogy egy roncshalmaz, mindig az autó meg az előző tulaj a hibás. Mert hááááát rosszak a fékek, meg hát kopott a kuplunglamella, ezt a szemét autót!


Amikor ti nők ismerkedtek, titeket azon kívül hogy jól néz ki más nem érdekel, meg azon kívül sem hogy beleképzelitek a pasasba a nagy őt, rózsaszín köd leszáll, aztán ennyi. Ennyi nálatok az ismerkedés. Persze a férfiak meg kapnak az alkalmon, van kit dugni, eljátsszák azt akit látni akartok. Ki is a hibás? Meg amikor nem nézitek meg hogy a pasikátok családja milyen, hogy egyáltalán honnan is jött! Ki is a hibás ezért is? Ti mindig csak egy álomképet kergettek, majd amikor szembe jön a valóság, magatokat áldozatként állítjátok be. Egy agresszív majom az mindig is az volt. Észre lehetett volna venni. Aki lusta, azt is. Aki figyelmetlen azt is. Nektek mi a fontos mindig is? Hogy jól nézzen ki, hogy hozzon-vigyen, hogy eljátssza azt amit látni akartok! Ilyenek vagytok ti nők, ezért kellene sajnálni titeket? A férfiak pont erre az ostoba viselkedésetekre utaznak, de erre csak azt tudom mondani, hogy ha erre van igény, akkor a piac ezt elégíti ki. A férfiak szexelni és dugni akarnak, ez motiválja őket. Ez a fő hajtóerő, erre megy ki a játék, ezért színészkednek. Ti meg beveszitek a csalit. Ki is a hibás? Ti vagytok választó pozícióba, nektek csak rá kell mutatni hogy melyik pasit akarjátok. Nem tudtok választani, ez van. Erre játszik rá a korlátlan számú jelentkező is, nektek nőknek nem kell letenni jóformán semmit sem az asztalra, ti úgy is kelendők vagytok. A férfiaknak meg elég csak eljátszani.


"Mert ezek a pasik az elején hihetetlen szerelmet tudnak megjátszani, és baszki ne legyen már baj, ha valaki örül, hogy szereti."


Na ennyit rólatok, nektek csak az kell, aki ezt az egy dolgot Oscar-díjas módon eljátssza. Pont ezért nem kell titeket sajnálni, mert valójában csak a külső máz számít. Ennyi nektek az érték. Egyébként vannak nők akik jól választanak, csak hát ők nem is panaszkodnak, nem állítják be a női nemet elnyomottnak.

2023. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
20%

"Hidd el, rengetegen vannak ebben a pillanatban is úgy, hogy milyen király hogy van kivel naponta 3X dugni, a többi meg nem számít. "


Mwg forditom . Van rengeteg nő aki azt hiszi milyen arqnyplatina férfit fogott mert van pénz , aztán majd amikor bunkó, idegbeteg , kutyaként kezelővé válik és rommá csalja a nőt akkor lehet örülni hogy kenyelem van ha mar lelki bizzonsag az sosem lesz..

2023. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
20%
14. Meg amikor a pénzes kcsog szemét genyláda jó pozicoban levo ferfit valasztjak mert azt hiszik a valodi oromot majd a szép ház meg a gyonyoru kertes udvar adja , de igazabol ha maganyos vagy lehetsz te maldiv szigetek partjan is mert ott is ugyan olyab maganyos leszel !! Ezt nem ertik a nok , a penz se boldogit orokke es a kenyelem sem ha csak egy nyomi senkihazi agressziv talicskaval tolo penzes zsak ferjuk van... a valodi vonzalom, es az igaz erzelmek tobbet ernek mint a csillogas egy hanyingert kelto ferfi mellett !!
2023. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
100%
Az elején mit szerettél benne? Tényleg kíváncsi vagyok. Lenni kellett vonzó tulajdonságainak is, ha hozzámentél.
2023. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
Mielőbb keress fel egy válóperes ügyvédet, hogy képbe kerülj a lehetőségeidről, hogyan tudjátok a hitelt visszafizetni, mi legyen a házzal, stb. Ha már van egy kezdetleges terv a fejedben, könnyebb lesz meglépni. Addig is kitartás!
2023. máj. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
18. Tudod az a baj ez magyarorszag, itt az emberek tobbsegenek nincs csak annyi pebze feleslegesen , hogy elkoltozzon ..
2023. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
38%
75%-85%. Tudom, az igazság fájó tud lenni, a lepontozás meg ezen nem segít! :) Szóval: a sz*r házasságokért 99%-ban a nők a hibásak! Igazából, nem kárörvendés, de meg is érdemlik!
2023. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!