Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem utálom a férjem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem utálom a férjem, de nem tudok elválni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megutáltam a dolgai miatt. És az a durva hogy rajottem hogy ő mindig ilyen volt, de valahogy nem tűnt fel, illetve feltűnt, de küzdöttem hogy pl figyelmesebb legyen. Vagy próbáltam javítani rajta. De nem változott 9 éve. És egyszerűen megutaltam emiatt. Közben sajnálom is, mert ő nem tehet róla hogy ő ilyen...

Hogy nekem nem jó.

Hogy béna, semmit nem tud megcsinalni mert nem sikerül neki, hogy állandóan ideges. A gyerekekkel türelmetlen, lusta, ha nem mondom neki mit csináljon, csak a telefonját nyomkodja.

Hogy nincs jogsija, én viszem ide oda, de bemagyaraz a vezetésbe, pofákat vág ha szerinte "minek fekeztem", "túl hamar indexeltem".

Hogy minden szaron megsertodik mint egy gyerek. Hogy mindent én csinálok a hazban, ő semmilyen hivatalos ügyet nem tud megoldani, mert fix hogy elbassza!

Ő persze ezt úgy éli meg hogy én állandó elégedetlen vagyok, hogy én hárpia vagyok, hogy nekem semmi sem jó. Amit meg is értek az ő szemszögéből.

De basszus, baromira elegem van belőle. Legtöbbször azt érzem hogy gyűlölöm és az a legjobb amikor nincs itthon. Mert nincs feszültség, a gyerekekkel nem ordibal, én jól elvagyok velük. Örülök ha nem jön velünk valahova.

Mert akkor senki sem pofazik a vezetésbe, nem ordít a gyerekekkel mert sírnak a kocsiban.

Elválni hogy válnék el? Most költöztünk be az új házunkba. Hitelek, babaváró, csok.

Inkább csak panaszkodni esik jól. Senkinek elmondani nem tudom.

De azt tudom, amint jobb lesz a helyzet, nagyobbak lesznek a gyerekekek, egyedül is boldogulok velük, akkor végig viszem ezt, és találok olyat aki figyel rám, aki boldoggá tesz, meglep néha, kedves hozzám, megérint, megnyilik előttem és tényleg egy hullámhosszon vagyunk.

Ha a gyerekek nagyok lesznek, új életet kezdek.


2023. máj. 30. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
30- magyarul is ugyanúgy hangzik. Kérdés, hogy szerette-e valaha egyáltalán. Pár gépelési hiba, és már nem tudsz értelmezni egy mondatot?
2023. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kulturált választ, kedves 30-as!!
2023. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
31-es!!!
2023. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
szívesen
2023. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Szeretlek.
2023. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
100%
9 éve vannak problémáitok, de te szültél neki két gyereket is, akik még kicsik. Ráadásul felvettétek a támogatásokat is. Csak ennyit kérdezek. Miért? Ha tudtad hogy gondjaitok vannak hogy mehettél ebbe bele?
2023. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
53%

Mert az emberek már szerelmesek lesznek ha 1-2 felszínes dologban egyeznek. Jó van az úgy, a többi meg majd jön. Aztán sosem jön, sőt az az 1-2 jó dolog is meggkopik.

Én férfiként tapasztalatból állítom hogy a csajozásnál nincs is könnyebb dolog. Elsőként hagyd beszélni, ekkor ráhangolódsz, majd eljátszod azt amit látni és hallani akar. Ennyi a trükk.

2023. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
73%

"Ja igen sajnálom is őket, mert két féle férfiből választhatnak:


1. a szemét, ellenben macsó tesztoszteron bombát, ahol egy pillanatra sem érzi magát biztonságban. Gyakorlatilag ez az esszenciája a kapcsolatuknak, a heves, mindent elsöprő szex. Erre a férfira hosszútávon nem lehet építeni.


2. A rendes, kiszámítható és céltudatos férfi. Velük halál unalom minden. Viszont hosszú távon mindent megadnak a családnak, mellettük meg van a biztonság."


Ezzel a baromsággal nyugtatják magukat az incelek? Persze, a világ arról ismert hogy kétdimenziós fekete-fehér, átmenetek nincsenek. A jó pasi véletlenül se lehet okos/hűséges, csak szemét. A kommentedből is árad a "rendesség" meg a szeretet, eltudom képzelni ahogy te aztán mindent megadsz a családnak. XD Tükörbe kéne nézni és hangosan kimondani hogy egy "kretén vagyok", az lenne egy jó kezdet. Az meg csak mellékes, hogy az ilyen lyan "jól megfejtem a férfiakat és a nőket" kommentek mögött általában antiszoc szüzek vannak, az esetek 99%-ában. Szóval olyan nagy rálátás nem lehet.

2023. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
34%
38. Mert te így gondolod a te kis buborék világodban? Számomra meg te vagy egy kretén aki csak személyeskedéssel próbál érvényt szerezni a mondani valójának. Egy bírósági jogi cselekményre olyan szívesen kihívnálak hogy érvelj és bizonyíts! Semmiféle jogalapod vagy bizonyítékod nem lenne ellenem, a legjobb esetben is 1:1 lenne. Amennyi bizonyítékot te hozol, annyit én is tudok. Szóval az okoskodó arcoskodásod, a magas lóról fikázásod nem több mint egy olyan "emberé", aki sokat hisz magáról, lekezelő, lenéző. Ráadásul vakon, ismeretlenül. Ennyire ostobák csak a valóban ostoba emberek szoktak lenni. Aztán hozzáteszed hogy "általában" hogy csillapítsd a dolgot, mert hát ciki lenne beégni, meg te is érzed hogy túllőttél a célon. Antiszoc szűznek nézel? Már többször felajánlottam pár embernek akinek ekkora nagy arca volt hogy meghívom egy ebédre egy elég menő helyre, mert nekem annyit megér hogy megnézzem hogy ki is az a hatalmas jelenség aki ennyire magabiztos. Én is elhozom a családom, beszélgethetünk ki hol tart, mit ért el. Te vállalod? Na ugye... Majd akkor verd fel a licitet, ha ki is tudod fizetni...
2023. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%

39. XDDDD


"Egy bírósági jogi cselekményre olyan szívesen kihívnálak hogy érvelj és bizonyíts! Semmiféle jogalapod vagy bizonyítékod nem lenne ellenem, a legjobb esetben is 1:1 lenne. Amennyi bizonyítékot te hozol, annyit én is tudok."


Amikor másokkal érveket ütköztetsz egy ilyen témában, azt úgy hívják hogy "vita", nem "bírósági jogi cselekmény". Világos mi volt a próbálkozás lényege, hátha valaki legalább egy pillanatra mondjuk ügyvédnek néz itt, elvégre egy életben sikeres férfi csak tudja miről beszél, nem? Kár hogy hülye vagy hozzá és csak bedobsz random dolgokat. Ezt ügyesebben kellett volna megoldani, de így már mindegy.


"Antiszoc szűznek nézel? Már többször felajánlottam pár embernek akinek ekkora nagy arca volt hogy meghívom egy ebédre egy elég menő helyre, mert nekem annyit megér hogy megnézzem hogy ki is az a hatalmas jelenség aki ennyire magabiztos. Én is elhozom a családom, beszélgethetünk ki hol tart, mit ért el. Te vállalod?"


Na, hova viszel el?

2023. máj. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!