Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha már nem szeretne titeket a társatok?

Figyelt kérdés

Mit lépnétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek már nem hogy nem szerelmes belétek, eltávolodtatok, elvagytok egymás mellett, de kifejezetten örül, ha nem vagytok otthon..

Kilépnétek ti a házasságból, és ,,elengednétek", annak ellenére, hogy ti még szeretitek?


2023. aug. 22. 17:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez egy kicsit komplexebb probléma erre ennyi alapján nincs egy jó válasz. Először inkább tedd fel magadnak azokat a kérdéseket hogy miért távolodott el? Mikor kezdődött ez az egész? Mi oka lehet?
2023. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Kilepnek, igen. Ez így borzasztó megalazo.
2023. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék. Jó neked kérdező a viszonzatlan szerelem, vagy mi?
2023. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Megvannak az okai, ami az ő részéről érthető, az én nézetemre nem kíváncsi...Eddig azt hittem, csak ellaposodott a dolog, próbáltam felrázni a helyzetet, de ezekszerint azért nem hajlott rá, mert már nem szeret...😔
2023. aug. 22. 17:35
 5/33 anonim ***** válasza:
63%
Gyerek van-e és mekkora.
2023. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
Parterapia meg szoba johet?
2023. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
#4: tehát egy olyan emberrel élsz együtt évek óta, akinek az irántad táplált érzéseiről csak homályos fogalmaid voltak, kérdező? Ez aztán a merészség, gratulálok.
2023. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Végleg megszabadulna tőlem. Ennyi. Nem fogok egy megalázó kapcsolatban élni senkivel. Ha nem kellek, akkor ez van, pakolja össze a cuccait és mehet amerre akar, a szerelmet nem lehet erőltetni.
2023. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
4. Mik azok az okok amik miatt kiszeretett belőled? Már ha valaha szeretett is egyáltalán.
2023. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Azt hittem szeret..különben nem megyek hozzá..Az ok, amiért kiszeretett belőlelm, hogy a volr férjemnek, akivel közös gyerekeink vannak, néha segítek a bevásárlásban..
2023. aug. 22. 17:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!