Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha már nem szeretne titeket a társatok?

Figyelt kérdés

Mit lépnétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek már nem hogy nem szerelmes belétek, eltávolodtatok, elvagytok egymás mellett, de kifejezetten örül, ha nem vagytok otthon..

Kilépnétek ti a házasságból, és ,,elengednétek", annak ellenére, hogy ti még szeretitek?


2023. aug. 22. 17:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
66%
#10: hinni a templomban kell, drága. Fölöttébb sokatmondó egyébként, hogy arról, miszerint TE szereted-e (vagy szeretted-e valaha is) ezt a jelenlegi férjedet, egy árva szó, nem sok, annyit se ejtesz.
2023. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
10# Nehezen tudom elhinni, hogy emiatt tönkre tud menni egy házasság. Megfelelő kommunikációval és őszinteséggel sokkal nagyobb problémákat is meg lehet oldani.
2023. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%
aha, csak a bevásárlásban
2023. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Igen, csak segítek neki, és azt is csak azért, mertha nem akkor a közös gyerekeinkkel pattog, és nekik szid..ö nehezen mozog, gerincproblémaja van, a vérnyomása sem jó..ez az össz ok..A jelenlegi férjem szeretem
2023. aug. 22. 18:04
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.


Ami azt illeti, nekem sem tetszene, ha a párom a volt férjével menne néha bevásarolni.


Pontosan miért is teszed ezt?

-Mert kell❓

-Mert egyedül nem bírja el a szatyrot❓

-Mert egyedül képtelen bevásarolni, megvenni mindazt, amit kell❓

-Nincs pénze és te egészíted ki az összeget❓


Új életet választottál, akkor viszont ne cseszd szét a választott férfi lelkét és szívét, mert amit teszel, az több, mint felháborító❗

Ha meg nem tudsz elszakadni a volt férjedtől, mert folyton menni akarsz vele segíteni bevásarolni, akkor költözz újra össze vele és ne fájdítsd a jelenlegi párod szívét tovább❗❗

2023. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi.Kedves utolsó!

Nem, nem vele megyek, csak odaadja a pénzt, hogy vásároljak be neki, mert ő nemtud cipekedni, ennyi..Ezt elmondtam a férjemnek, hogy tényleg csak azért segítek neki, hogy ne a gyerekekkel kiabáljon..

2023. aug. 22. 18:30
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a gerince, rendeljen ételt. Vicc az egész.
2023. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
43%
Ha ezért kiszeretett belőled, akkor az sosem volt igazi szerelem.
2023. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Azért 3 gyerekkel elvette. Szerintem biztos hogy szerette.
2023. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
75%
Az a talasztalat h az emberek 90% vergodik 1 szar hazassagba, meg ellaposodottba, ha te még szereted te is bennerekedsz
2023. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!