Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha már nem szeretne titeket a társatok?

Figyelt kérdés

Mit lépnétek, ha megtudnátok, hogy a férjetek már nem hogy nem szerelmes belétek, eltávolodtatok, elvagytok egymás mellett, de kifejezetten örül, ha nem vagytok otthon..

Kilépnétek ti a házasságból, és ,,elengednétek", annak ellenére, hogy ti még szeretitek?


2023. aug. 22. 17:16
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elvarasok 1 hazassagba. A ferjed kombinalhat dolgokat ami nem biztos h igaz de jogosan kerheti toled h ne tedd, ha szereted akkor neki kedvezel es nem a volt ferjnek. Ha tobbazori felszolitasra is segitesz a volt ferjnek a jekenkegi ferjed jogosan fogja magat ugy erezni h o itt a masod hegedus, h nem szamit a szava.
2023. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, ezt mondta ő is...És így olvasva van benne valami..de! nem érzem, hogy ez ok lenne a teljes elhidegülésre..
2023. aug. 22. 19:33
 23/33 anonim ***** válasza:
Inkább érzelmi zsarolás ez, szeretetmegvonas.
2023. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Lehet van valakijem de mivel nem meri direktbe elmondani igy ez 1 jo alibi h mi miatt kéne neked lekopni
2023. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Utolsó! Erre is gondoltam.
2023. aug. 22. 20:00
 26/33 anonim ***** válasza:
Kérdezo en vagyok a 21 es es a 24 os valaszolo is, sztem szaglasz utanna bizonyosodj meg magad maskepp nem fogsz rajonni
2023. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Rendben, higgadtan átgondolom, aztán meglátom mit tegyek..Ha konkrét dologban hazudik azt mondjuk látom rajt..
2023. aug. 22. 20:13
 28/33 anonim ***** válasza:
Alapjaraton nem szep dolog a nyomozgatas tesztelgetes ha alaptalan de ha van gyanud h simliskedik akkor neha muszaly. Hazassagod a tet. Mindent bele✌
2023. aug. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 😊 igyekszem valahogy kideríteni mit is érez, és van- e okom az elengedésr
2023. aug. 22. 20:34
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg 21-nek igaza van. Eddig mindig az volt, amit te akartal, hiaba kert meg, hogy hanyagold a volt ferjedet, most o unt bele, jogosan. Gondolom a jelenlegi ferjed tobbszor emlitette, hogy o nem orul ezeknek a segitgeteseknek. Igenis ki lehet abrandulni, ha azt latja az ember, hogy a tarsa meg mindig az ex igenyeit elegiti ki, neki ugrik, es az o szava szamit. Tudom mirol beszelek, masodik feleseg vagyok.
2023. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!