Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy az igazi férjhez menni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az igazi férjhez menni? Várandósan vagy úgy, hogy még nincs gyerek a képben?

Figyelt kérdés
Sok ismerőseimnél látom, hogy utána házasodnak, ha a nő teherbe esik, valamikor ez pár hónap után meg is történik. Nekem meg a barátom 2 év után kérte meg a kezem, és nem vagyok várandós, és nem is tervezek az lenni.
2023. aug. 27. 11:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Akik terhesen házasodnak az tök egyértelmű hogy csak a gyerek miatt van. Számomra nagyon gáz.
2023. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
43%
Nem is fogja megkérdni a kezed, senki se olyan ostoba, hogy téged elvegyen. Akkor se, ha még kiírod naponta 5x.
2023. aug. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Számomra mindig úgy volt az igazi, hogy pár évet csak házasokként élni, nem szülőként. Szerintem van annak valami bája. :D De ma már annyira nem "fontos" megházasodni, a legtöbben csak az egyszerűség miatt teszik meg (pl. ügyintézés).
2023. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
72%

Engem el akart venni a párom gyerek születése előtt is és utána is, én meg nem akarok házasságot egyáltalán.

Ezt kapd ki!😀

2023. aug. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nekem megkérték a kezem, de úgy látszik nehezen megy a szövegértés, és házasság előtt nem is tervezek várandós lenni, jövőre lesz az esküvőnk.
2023. aug. 27. 11:08
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Oké, de nem mindegy valakit mikor vesznek el feleségül, ha te a terhességet utána tervezed? Légy boldog, szerintem ez a lényeg, mindegy, hogy papírok, gyűrűk vagy a gyerek köt össze ha nincs szerelem/szeretet és tisztelet,ugye? A saját kapcsolatodra koncentrálj inkább szerintem, nehogy az legyen hogy helyette másokkal vagy elfoglalva aztán hiába a gyermek, a közös válás lesz a vége...
2023. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok én másokkal, de azért véleményem nekem is lehet másokról, bár én emiatt senkire se tennék megjegyzést, mert nem érdekel. De Kulcsár Edinát is mennyien kritizálták már, hogy terhesen megy férjhez, különben el se vették volna.
2023. aug. 27. 11:16
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Terhesen. Mivel én alapból se akarok esküvőt, végképp nem mennék hozzá senkihez, aki aztán kitalálhatja, hogy ő mégse akar gyereket. Fr@ncnak se hiányzik még egy válás is.
2023. aug. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
96%

Kit érdekel Kulcsár Edina? Mindenkit megszólnak akármilyen okot találnak ki rá az emberek, vannak irigyek, vannak értetlenek, vannak csőlátásúak is. Nem értem miért fontos.

Nekem még anyum se pattoghatna, hogy de esküvőd legyen, maximum meghallgatom a véleményét, de én és a párom döntjük el, mert mi rólunk van szó.

Nézd, sokan azért később házasodnak, mert nem volt rá pénzük, mert babavarot akarnak, ügyintézés miatt, rájöttek, hogy itt az ideje, a társadalom miatt stb stb.

Azért nem kell senkit, se téged se mást lenéznie senkinek, hogy miért akkor vagy ekkor,de ha azt teszik, akkor nem kell velük foglalkozni.

2023. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
40%

Egyetértek az elsővel, még ha ez sokaknak nem is tetszik. Miért hirtelen akkor jut eszébe a pasinak megkérni, mikor 'bekapja a legyet'? Annyira levágós, hogy a gyerek miatt történik. Esetleg a nő erőlteti, hogy ha már terhes lett, kell neki a biztonság, vegye feleségül stb

A kérdésre válaszolva: jobb nem házasodni, de ha mégis, akkor jobb nem terhesen. Gyerek ráér azután, hogy az ember ki tudta élvezni a házas élet elejét, a nászutat, szépen tudott kinézni az esküvői ruhában, nem pedig bedagadt lábbal XL méretű ruhában ájulás szélén bírta ki a napot

2023. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!