Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy az igazi férjhez menni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az igazi férjhez menni? Várandósan vagy úgy, hogy még nincs gyerek a képben?

Figyelt kérdés
Sok ismerőseimnél látom, hogy utána házasodnak, ha a nő teherbe esik, valamikor ez pár hónap után meg is történik. Nekem meg a barátom 2 év után kérte meg a kezem, és nem vagyok várandós, és nem is tervezek az lenni.
2023. aug. 27. 11:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
22%
..., plusz, milyen szép lesz, mikor a gyere megtudja.
2023. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%

"de számomra az az igazi mikor a férfi sajàt döntése által kéri meg a nő kezét,"


Számomra még az az igazi, amikor közösen döntenek a közös jövőjükről, és tudják mire számíthatnak.

Tudod nem azért házasodnak megkéri az egyik a másik kezét, hanem mert ezt akarják mindketten, és az egyik fél nem passzívan vár a bizonytalanná, hogy mi lesz.


Ez a váratlanul megkérés elég vicces, mikor évek óta együtt a pár. Nem tervezték meg a közös jövőjüket? Vagy hogy kell elképzelni.

2023. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
21. A kínos, megalázó dolgokat nem szokták reklámozni.
2023. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
44%

En mondjuk azt tudtam, hogy gyereket csak hazassagban vallalok. Nekem megalazo lenne a pasimnak szulni, aztan ha meg is ker, biztos hogy csak a gyerek miatt tenne.

Mas meg mashogy el. Van aki hazas es nem akar gyereket (megis basztatjak emiatt) van akinek van gyereke de nem hazas (oket nem basztatjak) van aki se hazasodni nem akar, se gyereket, es van aki mindkettot szeretne. Megvan a velemenyem azokrol is, akik 3 honapos kapcsolatba vallalnak gyerMeket es megy a hanta, hogy ok mar ✨egy csalad✨ de en a ferjemmel nem vagyok az, hiaba egymas legkozelebb hozzatartozoi vagyunk, de mivel nincs gyerekunk, igy nem vagyunk egy csalad. Legalabbis a gyerekbzik szerint.

2023. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, hogy nincs gyerek. Ha van, akár terhesség akár megszületett gyerek, az úgy már nem az igazi. Elég izzadtságszagú.
2023. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Vicces, hogy a sok ideges nő pontozza le sorban azokat a nőket, akik értelmesen gondolkodnak:D

Emiatt nem szoktam se gyerek, se házasság témában megnyilvánulni, mert amit ezek a vérmes nők leművelnek, az kabaré

2023. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
34%

26.

itt azok pontoznak le akiket frusztrál, hogy csak azért vették el őket, (vagy fogják), mert útban a magzat, esetleg már meg is született a gyerek,szóval nem saját magukért, hanem csak mert bekapták a legyet.


Igényes nő nem így házasodik. Ennyi.

2023. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az igazi az, hogy sehogy, úgyis válás lesz a vége, felesleges a cirkusz. Ha meg muszáj a papír, akkor 2 tanúval össze lehet házasodni, nem kell milliókat költeni rá.
2023. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%

Én idén lettem eljegyzve,tervben az esküvő,(2 éven belül mindenképp).

ÉN semmiképpen nem szeretnék terhesen állni az oltár előtt,de ez ÉN vagyok.

Mindenki éljen úgy,ahogy neki jól esik.

Nekem is van benne egyfajta "hmmm" érzés,mikor pocakosan kérik meg valakinek a kezét vagy már nagy hassal áll az oltár elé ( úgy, hogy nem is volt eljegyzés még a terhesség előtt).

De hát nem az én életem, ő dolguk.🤷🏻‍♀️

2023. szept. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!