Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy az igazi férjhez menni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az igazi férjhez menni? Várandósan vagy úgy, hogy még nincs gyerek a képben?

Figyelt kérdés
Sok ismerőseimnél látom, hogy utána házasodnak, ha a nő teherbe esik, valamikor ez pár hónap után meg is történik. Nekem meg a barátom 2 év után kérte meg a kezem, és nem vagyok várandós, és nem is tervezek az lenni.
2023. aug. 27. 11:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
66%

Pontozzatok le nyugodtan, de mégis én vagyok az, aki lesz@rja, ki mikor házasodik. Akiben ilyen frusztrációt okoz, hogy más házasodásáról vagy nem házasodásáról képes kérdést kiírni, vagy lepontozni mást, mert nem úgy csinálja, ahogy ő, az gondolkozzon már el rajta, hogy miért nem elégedett a saját életével 😉

#8

2023. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Mindegyik igazi.


"Miért hirtelen akkor jut eszébe a pasinak megkérni, mikor 'bekapja a legyet'? "


Mi van, ha nő nem akart házasodni?

A gyerek azért más szituáció.


Kérdező, te vagy az a típus ugye, aki azzal flexel, hogy megkérték a kezét, és mindenki más le van nézve, aki nem úgy tesz, mint te.

Szánalmas vagy.

2023. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Most akkor lehet én gondolkodom rosszul, de számomra az az igazi mikor a férfi sajàt döntése által kéri meg a nő kezét, és nem azért mert ott van egy gyerek. Ha terhes lennék, és a barátom rögtön elakarna venni, rögtön levágnám, hogy csak a gyerek miatt kért meg. A családban mindenki várandósság nélkül ment férjhez.
2023. aug. 27. 12:58
 14/29 A kérdező kommentje:
Egyetértek az 1-es és a 10 válasszal, még ha sokan le is pontozzák őket.
2023. aug. 27. 12:59
 15/29 A kérdező kommentje:
Akiket így várandósan vesznek el, utána én már nem nagyon látok róluk nagy családi képeket, mint a házasság előtt, sőt sok nő utána már a gyerekkel pózol. Míg a házasság előtt sok képet töltöttek fel a barátjaval.
2023. aug. 27. 13:10
 16/29 anonim ***** válasza:
55%

Te látod rosszul. Te kitaláltad magadnak, hogy téged "saját döntésből" kértek meg, mindenki mást meg kényszerből. Közben lehet, addig hisztiztél, hogy befogta a szád egy gyűrűvel, az esküvőre meg már sehol se lesz. Ilyet is láttam már.

"Akiket így várandósan vesznek el, utána én már nem nagyon látok róluk nagy családi képeket, mint a házasság előtt, sőt sok nő utána már a gyerekkel pózol. Míg a házasság előtt sok képet töltöttek fel a barátjaval." Baromi gyerekes a gondolkodásod. Pont a sz@rt szokták számtalan képpel palástolni. A boldog embereknek nem kell ilyen önigazolás. A fenti példában lévő pár oldala is televolt...

Egy valóban boldog párt ismerek. Tizenx éve vannak együtt. Barátnőm az évet se tudja, nem hogy a napot. Mindegy volt nekik, hogy házasok-e, esküvőt meg nem akartak. Tervezett gyerekük van, 5 éves. Terhesen besétáltak az anyakönyvezetőhöz 2 tanúval és összeházasodtak a GYEREK MIATT. Igen, mert mindketten úgy gondolták, minden papírmunka egyszerűbb lesz így. Gyerek nélkül meg nem volt ilyen szempont. Nem kért meg senki senkit kényszerből, hanem mindenketten ugyanazt gondolták és úgy hoztak egy döntést. Még gyűrűjük se volt, mert nem szeretik. Nulla képük van Facebook-on és azóta is boldogan élnek, csak már hárman. Erősebb a kapcsolatuk, mint egy betonoszlop.

De miért érdekel téged ennyire mások élete? Sajátod nincs?

2023. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
78%

Én is úgy képzelem, hogy jó lenne házaspárként pár évet gyerek nélkül tölteni. Tudom, hogy gyakorlati szempontból nincs sok különbség aközött, hogy a férjeddel vagy a barátoddal/vőlegényeddel, ergó az élettársaddal laksz, de számomra mindenképp nagyobb elköteleződést jelent és egyfajta meghittséget kölcsönöz a párkapcsolatnak az, hogy még csak ketten vagytok egy család.


Az évekig tartó jegyben járást furcsának találom, a várandósan való házasságot pedig még inkább. Főleg abban az esetben, ha nem véletlenül sikerült a baba. A családban megesett az, hogy a lány 2 évnyi jegyesség után teherbe esett, de egyáltalán nem váratlanul, volt tervezve a baba (mert többször panaszkodott, hogy nem akar összejönni) és mégis 14-16 hetes volt a lány, amikor hirtelen megesküdtek. Ezt például egyáltalán nem értettem meg, hogy miért vártak.


Ha véletlenül sikerül a baba, akkor szerintem szülessen meg előbb a gyerek és utána házasodjanak, ha akarnak.

2023. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%

"Akiket így várandósan vesznek el, utána én már nem nagyon látok róluk nagy családi képeket, mint a házasság előtt, sőt sok nő utána már a gyerekkel pózol. Míg a házasság előtt sok képet töltöttek fel a barátjaval."


Arra még nem gondoltál, hogy el vannak foglalva? Hogy megváltoztak a prioritások? ^^


Soxor úgy van nem egy és nem kettő párkapcsolatban/házasságban, hogy pózolnak a likeokért, hogy mutassák kifelé mennyire boldogak közben meg a realitásban ki nem állhatják egymást!


Vannak olyan párok, akik egyáltalán nem élik platformokon az életüket, nem követik a birkát és mégis boldogak gyerek,vagy nélkül is, sőt még házasság nélkül is!


Nem lehet sztereotípiákat levonni, amikor minden ember,minden pár más!


Te most azt hiszed, hogyha elvesz, szülsz neki gyerkőcöket, akkor az már biztos recept a boldogságra! De semmire az égvilágon a születésén és halálon kívül nincs garancia!


Lenezél más nőket, partnereket indok nélkül, majd meglátod később, hogy van-e okod ennyire fenntartani az orrod! Ha nem lesz, majd jusson eszedbe milyen ítélkező típus vagy a nagy semmire!

2023. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
27%
Várandósan, de mástól.
2023. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem úgy már nincs meg a varázsa a házasságkötésnek, ha terhes a nő, és úgy házasodnak. Én sose tennék ilyet, előbb esküvő, és aztán több éves stabil házasságba gyerek. Ha akarnánk gyereket is, mi így csináltuk volna, de egyáltalán nem szeretnénk.

Ha terhesség van képben, Ott egyértelmű hogy a gyerek miatt házasodtak, és a nő valójában sose tudja meg, hogy őt magát akarta volna a pasija feleségül venni, csak önmagáért, és nem csak azért lett így, mert sikerült felcsinálni, és akkor már kényszerűen elvette a nőt..

2023. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!