Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férjemnek hogy hüvelygombám van?

Figyelt kérdés

Nem merem megvenni a kezeléshez felírt dolgokat, mert közös bankszámlánk van és látni fogja.

Nagyon szégyellem előtte, már 4 napja nem feküdtünk le és félek hogy visszataszítónak fog találni majd ha megtudja.

Már el is kezdte kérdezgetni hogy mi bajom van hogy így tartom a távolságot. Fizetésemet is utalják tehát nemnagyon van készpénzem, és minden kiadást számon kér még egy kávét is.



2023. aug. 28. 22:31
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lett a férjed, ha alapvető egészségügyi dolgokat titkolni kell, mert ciki, meg megudnorodik, meg tudom is én mi.

Közölném,hogy ez van, amíg nem kezelem ki nincs szex. Ha ismétlődik őt is kezelni kell, mert a férfiak tünetmentes hordozók lehetnek. Volt párkapcsolatban hüvelygombám. Nem csibáltam ügyet belőle. A párom se. Ha hánysz egyszer előtte, majd többet nem csókol meg, mert megundorodik? Ez vagy egy gyerekes, alaptalan félelem,vagy rosszul választottál férjet.

2023. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Kamu kérdés, nem egyértelmű? 🤷‍♀️
2023. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt visszataszítónak találna a férjem, nem jósolnék magunknak hosszú életű házasságot.
2023. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Merem remélni, hogy kamu. Mert, az egész szituáció nevetséges lenne.
2023. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Csak már nem merek így elé állni hogy ennyi ideje titkolom, egyre nagyobb bajban vagyok.. biztos nem zavarná csak én szégyellem. Meg pánikbeteg is vagyok, és nagyon félek attól hogy elítél.
2023. aug. 28. 22:55
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
ha te az vagy, akkor ő is az lehet, ilyenkor duplan írja fel a doki a tablettat, kremet, a vosszafertőzes kockazata miatt. Lehet ő tünetmentes attól meg hordozó.
2023. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt miért kell szégyellni? Közlöd vele, hogy most ez van, nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Időnként minden ember elkap ilyen-olyan betegséget, a lényeg, hogy meggyógyulsz szépen.
2023. aug. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, hogy egy férj előtt ilyeneket titkolni kell. Csodálom, hogy együtt vagytok, ha ennyire nincs meg a bizalom kettőtök között. Én a páromnak elmondtam, hogy nem oké minden odalent. Először megijedt, mert azt hitte, hogy ez valami ritka betegség, és rögtön orvoshoz kell rohanni. Mondtam, hogy volt már egyszer ilyenem, úgyhogy tudom mit kell vásárolni a gyógyszertárban. Azt hittem kicsit undorodni fog ő is amiatt, mert először találkozott az esettel, de egy szava sem volt.

Egyébként meg kérj készpénzt valakitől, mondjuk lehetőleg egy családtagtól, és szépen apránként fizesd vissza. De ezt tényleg az utolsó opcióként írom, legjobb lenne tisztázni vele. Azt meg nem feltétlen kell tudnia, hogy nálad ez már 4 napja zajlik.

2023. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
21%
Megkérdezed tőle, hogy szereti-e a gombát? Aztán hozzáteszed hogy nem enni, hanem kezelni. Szerintem ez eléggé tapintatos!
2023. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%

Eleve, ilyenkor a partnernek is felírnak gyógyszert és a kezelés alatt érdemes kerülni a szexet az ide-oda fertőzés miatt.

ha 4 napja nem volt szex és még el se kezdted a kezelést, akkor a szeptembert jól kioffoljátok:D


De amúgy semmi nincs ebben. Sőt, ami azt illeti, legtöb esetben mi, férfiak okozzuka gombásodást.


Nincs ebben semmi, szinte minden nő találkozik ezzel legalább egyszer az életében, de sokan akár minden évben akkor is, ha tartják a higiéniai előírásokat.


És mennyivel jobb az, hogy most láthatóan kerülöd ő meg nem tudja miért. Szerinted mire fog gondolni, miért kerülöd? Azt fogja hinni valami baj van. Miközben ez csak egy egyszerű fertőzés, ő beveszi a 2x1 heti kapszulát, te meg hüvelykúpozol két hétig, aztán megvagytok, annyi. Tök fölös ezen feszkózni, többet ártasz azzal amit most cisnálsz.

2023. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!