Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakuló kapcsolatban elmondaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolatban elmondanád a 'párodnak', hogy hüvelygombád van? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Még nincs kimondva, hogy hivatalosan együtt vagyunk, de 2 hónapja randizunk, sok időt töltünk együtt, többször volt szex és együtt alvás. Hét elején aludtunk együtt utoljára, tegnap kezdődtek a tüneteim, ma voltam dokinál, kaptam rá gyógyszert, amit el is kezdek alkalmazni. Viszont ma este megint együtt fogunk aludni, de így nyilván nem lehet szex... Nem szívesen mondanám el neki, hogy mi a helyzet, mert nem a világ leggusztább dolga. Őt egyébként sem érintené, mert gumival védekezünk. De az is hülyén néz ki, ha csak elhúzódom tőle, amikor közeledne, hiszen legszívesebben én is szexelnék vele.
2022. ápr. 29. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám, hogy ne haragudjon, de nőgyógyászati problémám van, ezért nem tudunk szexelni. Ha rákérdez, mi a baj, akkor megmondom. Vagy ha nagyon gátlásos vagyok, akkor csak annyit, hogy nem szeretnék róla beszélni, mert kellemetlen. Normális férfi ezt megérti, nem problémázik.
2022. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kategória alapján felnőttek vagytok, plusz már lefeküdtetek, ami bizonyos tekintetben nem sokkal gusztább :D



Mondd el neki nyugodtan. Ha tényleg zavar, akkor csak annyit, hogy összeszedtél egy fertőzést (bár ha szeret, akkor valószínűleg rákérdez, hogy mi a baj)


Én fogamzásgátlót szedek, emiatt az átlagnál fogékonyabb vagyok a fertőzésekre. Szoktam is miatta panaszkodni a páromnak, és mégse undorodott meg tőlem :D

2022. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volna gáz ha a csaj közölné, ha 2 hónapja vagyunk úgymond együtt.
2022. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

En egyetlen egyszer mondtam valakinek hogy nem akarok szexelni mert megvan a menstruaciom erre azt kürtölte szét mindenkinek az elutasitas miatti bosszubol hogy nemibeteg vagyok

Szoval én nem bízok már meg pasiban intim ügyekben.

2022. ápr. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra nem idegen, hogy szexeljetek, akkor arra se legyen, hogy elmond.

Ha én valakivel komolyan tervezek (mert mondjuk én mással nem is szexelek) akkor alap, hogy őszinte vagyok.

2022. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám.Nem szabad titkolózásra alapulnia egy friss kapcsolatnak.Az őszinteség nagyon fontos,ha pedig nem érti meg a problémát akkor kár rá fecsérelni az időt.
2022. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mond neki hogy nem fog menni ma a dolog mert felfáztál és nagyon szurkál a hasad aja...


Vagy mond meg neki az igazat

2022. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon felfáztam és fáj.


Vagy felsértettem borotvával és fáj.

2022. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki az igazat, egyáltalán nem volt kínos szerencsére. :D Köszi a válaszokat!
2022. ápr. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!