Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jobb a lakótársi viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a lakótársi viszony a felességgel mint esélyt adni a szeretőnek 1 normalis kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha a szeretőt választaná újra boldog lehetne szeretve lenne, miért jobb a langyos hugyba otthon ahol már csak a gyereknebelesről szól a közösség, esetleg olyanoK MÁR mintha csak barátok lennének, nincs már férfi női szerep

2023. szept. 11. 10:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%

#9

Nem biztos, hogy esetetekben is így lenne. A biztosat nem hagyja el a bizonytalanért. Az sincsen kizárva, mondjon bármit is, hogy feléd nincsenek valódi érzései. Max. a farkában.

2023. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%
Van olyan, hogy elhagyja, de az esetek többségében nem hagyja el.
2023. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
76%
13-sikeres felépülést a mentális problémádból.
2023. szept. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Engem is megcsalt az exem, igaz én szakítottam mert ő nem mert, utánna feleségűl vette a masikat, boldogan élnek, gyerek is van már, szóval nekik is működik, van amikor a szerető a befutó
2023. szept. 11. 15:34
 15/32 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni szerelmesek voltak egymásba, az exem sokat szenvedhetett hogy nem lehettek együtt, felmerült bennem mindig a kérdés hogy ha engem nemnszeretett hanem azt a másik nőt szerette akkor miért várta meg még én szakítok? Azt a másik nőt nem csak dugásra használta mert szerelmes volt belé. Szóval van ilyen hogy a szerető nem csak arra kell...
2023. szept. 11. 15:38
 16/32 anonim ***** válasza:
87%
Van ilyen. De az nem garancia, hogy téged is választani fog a nős pasi a családjával szemben.
2023. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%

Ezzel nyugtatod magad? De hát téged sem hagyott el a szeretőért, hanem megvárta amíg kidobod. A te pasid sem fogja elhagyni a feleségét, amíg nem lesz más választása, vagyis amíg a feleség nem küldi el.

De egyébként nem értem, hogy lehetsz ilyen mocsok, hogy tudatosan szeretőnek állsz, mikor korábban te is átélted már, hogy milyen az amikor megcsalnak. Ez is ilyen önigazolás? Nem jó úton jársz. A másik része meg a dolognak, hogy egyszer már voltál gerinctelen féreggel, aki csalt és hazudott és most összejönnél egy másikkal? Vagy ebben is a klisében hiszel, hogy hát igen a feleségét csalja veled orrba szájba, de majd téged nem fog, mert az más? Ugyan kérlek. Bilibe lóg a kezed.

2023. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nem értem annó miert nem hagyott el engem mert nemnszeretett, a masikba szerelmes volt, igaz én dobtam ki de boldogabbak mint velem volt. Szóval nem értem miért nem lép az a házas aki nem szereti a párját és boldog lehetne mással, nem mindig a feleség/férj a jobb sokszor valaki szarul választ férjet/feleséget
2023. szept. 11. 16:00
 19/32 anonim ***** válasza:
84%
Amiatt, amit itt fejtegettünk. Kényelmesek, konfliktuskerulőek.
2023. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Elég szar lehet annak a hűtlen félnek aki beleszeret a szeretőjébe, ha nem mer kilépni a kapcsolatából, biztos állandóan vágyódik a másikra h miért nem ő vannott mellete, a házastársa meg biztos idegesíti, vagy látja hogy állandóan búval baszott
2023. szept. 11. 16:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!