Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért jobb a lakótársi viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb a lakótársi viszony a felességgel mint esélyt adni a szeretőnek 1 normalis kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Ha a szeretőt választaná újra boldog lehetne szeretve lenne, miért jobb a langyos hugyba otthon ahol már csak a gyereknebelesről szól a közösség, esetleg olyanoK MÁR mintha csak barátok lennének, nincs már férfi női szerep

2023. szept. 11. 10:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%
A szeretővel azért jó minden, mert ott csak az esszencia van meg. Miután kapcsolat lenne a dologból, az is ugyanolyan fos lenne.
2023. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%
#8 nyilván nem saját tapasztalatból tudom, hogy mind ilyen, hanem a környezetemből. Ezért lennék hülye bármikor is férjhez menni, tanulok más hibáiból xd Mindig ugyanaz a forgatókönyv.
2023. szept. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
21 es most irgam le saját példám h az exemnel a szerető lett a befutóm beleszeretett most van saját házuk gyerekük
2023. szept. 11. 17:14
 24/32 anonim ***** válasza:
45%

22. Jogos, én megnősültem, életem legrosszabb döntése volt. Én hibám, baromira gyenge férfi vagyok, most már szenvedhetek amíg élek!


Ne házasodj!

2023. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
94%

Szokásos forgatókönyv: megszületik a gyerek, férj semmibe véve. Belép a harmadik, túl nagy a kísértés, kiéhezett férj félrelép. Anyuci kivágja, a szerető évekig reménykedik, de nem veszi el, még mindig visszaszivárogna. Szakítás a vége, a szerető rááldozta a legszebb éveit. (Egy barátunkkal történt.) Vigyázz, veled is megtörténhet!

N

2023. szept. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
87%
25. 😂 Nálunk egyre nagyobb volt az elvárás, és ezzel párhuzamosan egyre jobban semmibe lettem nézve. Az ismerőseim, a családom eleinte gratulált hogy mennyire pörgök, hogy egy személyben 5 ember vagyok. Majd idővel észrevettem hogy otthon semmibe vagyok nézve, egy kedves szó, gesztus, testiség... semmi! Aztán egyre jobban egy zombira kezdek hasonlítani, fogyok és fogyok. Ma meg mindenki kétségbe van esve hogy mi a bajom, kivéve a feleségemet, aki meg csak éli a kényelmes életét.
2023. szept. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#26 Sajnálom. De miért nem lépsz? Túl sok a vesztenivalód?

N

2023. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
69%

Az én partnerem, szeretőm a feleségét választaná, pedig még gyerek sincs,persze már most sincs szex csak elvárása nő részéről...

Úgy nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba, hogy szingli vagyok akkor csak te sérülhetsz... és a végén úgyis te leszel a gáz csábító

2023. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
63%

27. Ilyen lelkületű vagyok, és csak én vesztenék. Eléggé egyedi eset vagyok, nem én mondtam magamra. Most ez jó vagy rossz, az lényegtelen.

Lépni sem lenne hova, sajnos gyenge vagyok lélekben, nem tudnám feldolgozni a kudarcot. Pitbullként megyek rá a céljaimra, mindent 100%-osan csinálok, érzelmileg is. Mindennek lelket adok, még egy görbe szögnek is, nálam mindennek története van. Pont ezért nem tudok semmit sem elengedni. Nagyon ritka ez a tulajdonság, inkább belepusztulok. Nem tudok rajta változtatni, sokszor próbáltam már. Voltam pszichológusnál is 2 évig, semmit de semmit nem használt.

2023. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

gyaaa a napi naiv...

emlekszem haverom huzogatott egy csajt a felesege mellett. Meselte, ez az idealis szereto, mert van ferje, nem akarja elhagyni, nem fog pattogni, nem fog kovetelozni, csak d.gni jarnak ossze, minden kiraly. Azzal nem szamolt, hogy a csaj 1(!) honapon belul lelepett otthonrol es albiba ment, varta, hogy a srac is lepjen. a hulye, nem tajekoztatott rola, hogy hulyiti a csajt, ugyhogy amikor egy buliban a szereto elkezdett nekem aradozni, hogy jaj o mennyire szerelmes, nem veletlenul hagyta el a ferjet es alig varja, hogy a haverom is otthagyja a csaladot es egyutt legyenek.

en meg felreszegen visszaboffentettem neki, hogy hallod, ti nem beszelgettek? O nem fogja elhagyni a csaladjat. nem mondta?

na ott omlott ossze benne a vilag, mint egy felrobbantott gyarkemeny.

nem nekem kellett volna ezt kozoljem vele, de annyi bacardi utan sajnos kicsuszott a szamon.

hat ilyen az, amikor szembejon a valosag.

2023. szept. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!