Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nemrég mentem férjhez, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég mentem férjhez, a férjem többször beszél úgy az elhunyt feleségéről másoknak, hogy a "párom"- mal ezt így és úgy csináltuk annak idején. Én vagyok túlérzékeny, hogy ez nekem nem esik jól?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ veled hogyan viselkedik, mennyiszer emlegeti, mikor hunyt el, hasonlítja-e hozzád.
2023. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelmű, hogy nem rólad beszél és akkor amikorról beszél a párja a halott felesége volt. Ne csinálj belőle ügyet szerintem.
2023. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Megértelek hogy ez neked nem esik jól!


Mond el a férjednek hogy mit érzel amikor emlegeti, de legyél rá tekintettel, hiszen veszteség érte!

Neki se lehet könnyű!


Valószínű nem tudja hogy ez téged zavar, és nincs tisztában vele hogy milyen szerencsés hogy újra párra talált. Úgy gondolom ahogy telik az idő egyre kevesebbet fogja emlegetni.

Sok türelmet kívánok!

2023. szept. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, ez olyan dolog, hogy ők most is együtt lennének valószínűleg, ha nem halt volna meg a felesége.Szerinted megszűnt szeretni?Nem.De ez nem azt jelenti, hogy ő nem élheti tovább az életét és hogy téged nem szeret.Most komolyan, szerintem egy halottra ne féltékenykedj.
2023. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Hát ezek szerint nem lépett túl és neki ő a párja te csak második lehetsz... Sajnálom.
2023. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

5# ez hülyeség!

Feleségül vette a Kérdezőt!


A lényeg hogy a Kérdező mondja el a férjének hogy neki ez rosszul esik!

A lényeg hogy erről beszéljenek, beszéljék meg!

Fontos!

2023. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy kérdező, mit szeretnél, mit mondjon a férjed?

Mondja azt, hogy a volt feleségemmel ez és ez volt?De nem a volt felesége, hanem meghalt.Mondja azt, hogy a halott feleségemmel ez és az volt?Esetleg, hogy Katalinnal ez és az volt?Hogy kellene ezt megfogalmaznia, ha egyszer egy helyzetben szóba kerül a néhai felesége?

2023. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Csak egy pótlék vagy, még mindig a meghalt párját szereti. Sajnálom.
2023. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom hogyan kellene neveznie, ha egy élethelyzetben előkerül. Az exem? Volt feleségem? Egyik sem igaz. Az elhunyt feleségem? Az előző feleségem? Mindenhogy fura ez. Mondd el neki, hogy nem esik jól, hogy a jelenben párjaként emlegeti, ennyi. Nem is biztos, hogy gondolt erre.
2023. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!