Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már egy ideje úgy érzem nem szeretem a férjem.

Nincs harmadik , nem élünk rosszul sem, csak a hosszú évek 20+ valahogy elvittek mindent.

Egyre rosszabbul vagyok lelkileg , mentálisan.

Nem akarom ezt érezni, szétzúzni a családot, de már komoly depressziós tüneteim vannak.

Nem tudom mit tegyek...



2023. szept. 26. 15:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy azt mondja és te szépen nem szólsz semmit, inkább vele maradsz. De jó lesz, a gyerek anyja vagy ribizli lesz, vagy depressziós. Míg az apja a munkának él. Csodás jövő áll előtte.


Meg se kérdezem inkább hogy miért is vállaltál vele gyereket, mert nem igaz hogy felhőtlen volt a kapcsolat előtte és az se hogy nem voltak rá utaló jelek hogy munkamániás/ a munkába menekül a családosdi miatt.



Hány éves vagy, 45? Ugyanúgy akadhatsz jó, tisztelettudó emberre. Fiatalabb? Mire vársz, hogy kikészítsen téged még jobban, vagy a hercegre a fehér lovon miközben házas nő vagy? Nem fog jönni, arról lemondhatsz.


Természetesen nekem mindegy, csak na kiakasztó, hogy az egyik rosszból a másikba másznál bele, a gyereked nem is említve. :O

2023. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Fiatalabb vagyok , mint 45

Csak annyira nehéz ennyi évet eldobni.

2023. szept. 26. 16:50
 13/25 anonim ***** válasza:
A gyerekeid mekkorák? Számítanak arra, hogy esetleg külön folytatjátok? Ha elég nagyok, már biztosan észrevették, hogy valami nincs rendben.
2023. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Már nem kicsik , ha úgy nézzük.

A legkisebb 10 éves.

Valahol nem érnè Őket váratlanul, de megviselné nagyon , az biztos.

2023. szept. 26. 16:59
 15/25 anonim ***** válasza:

Én is sokáig küzdöttem a lelkiismeretemmel, mégis elváltam, pedig akkor volt 4 éves a kicsi. Bántalmazó kapcsolat, a problémákról kommunikálni képtelenség vele azóta is.


Ha úgy érzed, egy próbát megér, vedd rá, hogy menjetek el egy terapeutához. Ha sz.rik rá, akkor megérdemli, hogy elválj tőle.

2023. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Kérdező ezerszer jobban megviselné, hogy belőled vegetaló lény lenne, vagy megcsalnád az apjukat. Az én uncsitesóm sokkal kisebb gyerekek mellett vált el az ex nőjétől, mert megcsalta többször míg külföldön kenyérre keresett. A gyerekek megvannak, az apjuk támogatja, szereti őket, míg a híres ringyó anyjuk alkoholista és jóval fiatalabb férfiakkal létesít szexuális kapcsolatot. Ki nem állhatják az anyjukat, egyedül azért nem ítélték neki a gyerekeket egyébként, mert akkor még nem ivott mint a kefekötő. Olyan szinten rühellik az anyjukat, hogy elköltöztek az apjukhoz amint lehetett és csak akkor látogassák meg ha előtte szólnak neki hogy ne részegedjen le...

Ugye nem akarsz ugyanúgy járni?

2023. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Itt azért nincs bántalmazás, igaz a problémákat soha nem lehetett vele megbeszélni.

Ő most is azt mondja , nincs semmi gond...

2023. szept. 26. 17:06
 18/25 anonim ***** válasza:
Akkor válás. Mire vársz még????
2023. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem akarod szetszakitani a csaladot, oke. Akkor mi a terv? A ferjed valtozni nem fog, te nem leszel boldogabb. Ez a csalad igy rendben lesz? A 10 eves sem hulye, hogy ne lassa, valami nem jo, az idosebbik meg plane nem. Szeretnel elsorvadni? Vagy megvarni mig a ferjed akar valni? Komolyan erdekel, milyen megoldast talalsz.
2023. szept. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez az , hogy nem tudom, és ebbe betegszem bele lassan.
2023. szept. 26. 17:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!