Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sok nő miért bújik el a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért bújik el a férje neve mögé?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet elfelejteni már, hogy valaki a férje nevét veszi fel, a régi idők csökevénye. Pl. Kiss Jánosné, ennyi. Ennyit lehet tudni, de nincs több infó, teljesen azonosult a férjével. Keresztnévre nincs szükség, Hajnalka, Bíborka stb. Nem lehet tudni hogyan szólitsd. :(

Őt nem izgatja? Kaphatott volna egy sorszámot is ennyi erővel annyira lenne egyedi is.


2023. szept. 30. 16:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
Én szó szerint elbújtam a férjem neve mögé. Ritka nevem van vezeték névvel együtt még főleg. Jobb volt így akkor, jól jött a névváltoztatás. Ma már 10 év után nem döntenék így, mert tényleg öreges, és sok helyen nem tudják hogy szólítsanak.
2023. okt. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz, Né maradni elvalt nőként. 😂 Meg ha valaki Kissbol LETT Szabó azt értem. De Né... És férj az nincs, inkább vicces.
2023. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem tudom megérteni sokan miért Kiss Istvànnnèk, de közben a párjuk màr règen Varga Lajos 😁

Nem eèrtem ha őt magukat nem, akkor a jelenléti fèrfit miért nem zavarja ez?

2023. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Jav. Jelenlegi
2023. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nyilván megvan róla a véleményem, és úgy általában a né változatú nevekről is, borzalmas hangzású és öreges. De persze mindenkinek a maga dolga.

Nekem Csak akkor volt zavaró, amikor a melóhelyemen jött egy új kolléganő, Kovács Ádámné típusú névvel mutatkozott be, semmi más info. Aztán megsértődött mikor Ádámnénak szólítottam. 😂Mondván ő nem férfi. Hát mondom, azt látom, de ha egyszer nem mondta meg a nevét hogyan szólítsam? És miért nekem kéne megkérdezni ezt külön?

Azóta ha valakinek be kell mutatkozni, már hozzáteszi a keresztnevét is.

Egyébként mostanság hála égnek ez így már nem divat. Konkrétan 2 ismerősöm vette fel így a nevét, akiket a középiskolából ismerek, egy osztályba jártunk.

Az ismerőseim többsége vagy kötőjeles lett ( én is, mert ez tetszik a legjobban, és összeillenek a vezetékneveink, mindkettő rövid is), vagy vezetéknevet cserélt, néhányan pedig Kovácsné Szabó Anna verziót választották, és a legkevesebben vannak azok akik nem vettèk fel sehogy. Ilyet csak egyet ismerek.

37/N

2023. okt. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Csak megjegyzem már az 50-es, 40-es korosztályban sem szokás. /nő:56/
2023. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!